reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

aaaaaaaaaaaaaa pamiętacie lekarza stomatologa u którego byłam na ost. dyżurze, zamknęli gabinet, i juz we wro nie ma i na razie nie bedzie w razie bólu gdzie się udać, heh... śmiech na sali:dry:
lecę na pocztę, po zakupy i takie tam pierdy... bo w sob baby shower, :cool2:
Miłego i spokojnego dnia babeczki.
 
reklama
hehehe Gatto przebiła nas wszystkie razem wzięte:-D noo w temacie smrodowo-kupowym:szok::-D:-):-D:-D:-D gigantka!!!!!!!
zuzanka dokładnie jak Gatto pisała, już wcześniej Ci pisałam, że mnie też te Twoje dolegliwości często nawracające nie pasują:baffled: wiadomo, czasem coś może zaswędzieć itp., sama tak mam...ale żeby tak często? jak się wyleczyłaś raz, eM tez...no to nie powinno tak być. Lekarz musi znaleźć przyczynę. To nie jest normalne. Może te problemy z zajśćiem z tym się jakoś wiążą? kurczę...tylko jak to wykryć:confused:
Aleksis pisz tu zaraz!!!! ile serduszek jest????????????????????????????????:-)
Gochson z tymi rozmiarami to różnie bywa- fakt! tutaj to już w ogóle kosmos, bo nie ma rozmiarów jako takich, tylko podane jest wiek dziecka np. 6-9 miesięcy. Wcześniej mój Julek mieścił się w tych przedziałach, ale od wakacji już nie. Teraz śmiga w bodach 9-12, a wczoraj ubrałam mu dżinsy 12-18:szok: troszkę tylko podwinęłam nogawki:-p chyba wysoki egzemplarz mi się trafił:tak:
kok.o nooo jak ten rozrabiaka w żłobku ma na imię Julek...to co się dziwić, że na tyłku nie usiądzie:-D daleko szukać nie trzeba, zeby drugi taki egzemplarz znaleźć:tak::-) czytałam kiedyś znaczenie tego imienia...ogólnie, że barrrrdzo towarzyski typek:-p
Muma a właśnie...księżulo usiadł na czterech literach? czy dalej fika??? było to spotkanie w jego sprawie? a Julka dobrze zrobiła, że się nie przebrała, lepiej mu nie podpaść przez taką głupotę. Po szkole spokojnie może poparadować w stroju wiedźmy np. Ale, jak piszesz, nie ma nastroju teraz...co jest zrozumiałe.
A ja próbowałam położyć młodego do spania, bo marudny jak stara baba...ale tak fikał, tak skakał po łóżku, ze mu odpuściłam. Wsadziłąm go do łóżeczka, niech tam szaleje, aż padnie. Idę sprawdzić co tam zmajstrował, bo cisza od jakiegoś czasu:confused:
 
hehe to sie Aleksis napisałaś!:-D
klawiature zalałaś sobie?;-):-)
GRATULUJE!!!!!! :-) super! niech rośnie zdrowo:tak:





lece po Młodą, wieczorem na trening
pa do wieczorka:happy2:
 
Ostatnia edycja:
He he juz pisze!

musialam zjesc, wybaczcie, bylam tylko na kawie i swiezym soku z pomarancz.

Jest ok, serduszko pulsuje, za 2 tygodnie kolejna wizyta, chlamydii niet.
Wymiary:
SSL: 1,10 cm, GA 7 w1t+-4t, EET 18.06.2014.
Wg FS: 3,38cm to GA 8w+3, EET 09.06.2014.
lekarz powiedzial ze dziec moze byc maly, to raczej po mamusi, jest wszytstko dobrze, nie mam sie niczym martwic. Widzimy sie za 2 tygodnie.
Widzialam to 1 pulsujace serduszko, wymierzyc fasola bylo nielatwo, ale jest no i jeszcze ten pecherzyk zoltkowy jest widoczny.
eM ze mna nie bylo, bo wraca ze zelecenia, jest jeszcze w trasie.

W poniedzialek mam wizyte na 9:30 w klinice, niech mi zrobia USG, powiedza moze cos madrego,dadza zaswiadczenie o ciazy i baju baj
 
Ostatnia edycja:
Aleksis super! bardzo sie ciesze!! A juz myslalam, ze bedziesz nas tu w konia robic z blizniakami przez jakis czas :-D:-D

Katiuszka mialam ci pisac, ale se zapomnialam, ze moja mloda po jogurcie pasteryzowanym ma sie ok, po swiezym dostaje wysypki. Sprawdzilam to dwa razy pod rzad z tym samym jogurtem swiezym i to samo sie stalo, wiec jej nie daje. Tylko te z mleka pasteryzowanego.
Aaaa i czym w koncu sparowalas te chrosteczki wokol ust Julcia? bo widze, ze moja tez wklada wszystko do buzi.

Zuzanka ponoc jest takie cos co sie nazywa: test Obciążeń Organizmu:Badanie EAV wg Metody dr. R. Volla i to wykrywa najgorsze swinstwa, ktore moze normalnie nie wychodza. Jeszcze nie zdazylam poczytac o tym, ale na innym watku dziewczyna wlasnie to zrobila i jej powychodzily jakies swinstwa. Jej maz tez to zrobil:tak: moze warto?

Wow Julek dzis 9 miesiecy pelnych!
 
Aleksis super wieści, to musiało być wzruszające widzieć takie małe serduszko i słyszeć jak bije. Pamiętam jak ja to przezywałam z moim syneczkiem. Pamiętam kiedy to było, a teraz chłop z niego już taki.
 
Aleksis super !!! już teraz to tylko leżeć i pachnieć !!! no i powoli robić zakupy !;-):tak: A jak widziałaś Fasola to wyglądał bardziej jak on czy ona ? :-D Jak taki drobny to może jednak dziewczyneczka jest :tak: Od razu człowiek humor ma lepszy jak takie wiadomości tu są :tak:***

Kurczę znów głowa mi odpada dziś, mam wysokie ciśnienie, melisę piję zamiast kawki , pierdzielę nie sprzątam dziś już nic.
 
reklama
Aleksis baardzo się cieszę ,aż się wzruszyłam :blink:super wieści :tak:

Gatto,katiuszka no właśnie za często to mam i już sama mam dość :zawstydzona/y:dzisiaj zmolestuję pytaniami panią dr i mam nadzieję,że wyjdę zadowolona od niej a to badanie co pisałaś Gatto to sobie spiszę i zapytam się o nie :tak:

uciekam zjeść obiadek i za łazienkę się biorę


Muma też mamy w planach film dzisiaj wieczorem :tak:
kok.o a ja myślałam,że Młodą też chowasz na zielenice tylko:-pa tutaj proszę mielone ;-)daj przepis ja chętnie zrobię takie mielone.No M ma tutaj blisko cmentarz z rodzicami i babcią ,chodzimy czasem w niedzielę spacerkiem :tak:
Gochson miłego dnia :tak:
 
Do góry