reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

cześć Dziewczynki,
Zuza - wszystkiego, czego pragniesz. I żebyś szczęśliwa była, bez względu na wszystko

a tak poza tym - dzieci na badaniach były mega dzielne, żadnego płaczu nie było, a piguła rękami trzęsła jakby w delirce była (sama pokazała, że trzęsie), tylko (fuck!) małej pobrała za mało i nie zrobili morfo, trza iść jeszcze raz (fuck!)

a wiecie jak ona to robiła? nakłuła paluszek i co z niego skapowało to do probówki, dwa paluszki pokłuła, bo się skrzep robił i więcej już nie chciała. Caterina, nie da się inaczej jakoś?
 
reklama
dzień dobry wszystkim!!!
Myślałam, że będę pierwsza z życzeniami, a tu alex już napisała:tak: No nic będę trzecia:-)
Zuzanko kochana!!! z okazji urodzin życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, te malutkie, te większe i TO najważniejsze!!! Żebyś już niedługo mogła doświadczyć nieprzespanych nocy, wyżynających się ząbków i zaglądania w każdą kupkę dzieciaczka :-D Do tego życzę Ci również dużo siły, wytrwałości i cierpliwości!!! I przede wszystkim dużo spokoju na codzień, miłości i szczęścia!!!! STO LAT!!!
 
anuszka powtórzę za Mumą, niech siostra koniecznie budzi małą na jedzenie, jak zasypia, to niech smyra ją po stópkach, po policzkach, żeby się obudziła. Ja miałam to samo, Julek był senny po porodzie, podobno to przez epidiural (znieczulenie zzo) nie jadł dobrze, zaraz dostał silnej żółtaczki, a wtedy to już masakra z karmieniem, bo senny na maksa. Potem niby mu przeszło, był jeszcze zażółcony, ale w domu dalje dobrze nie jad, a mnie nikt nie powiedział, zeby go dokarmiać sztucznie i znowu wylądowaliśmy w szpitalu. Tak więc nie ma się co cieszyć, ze dziecko tyle śpi, ona musi się najeść, a dopiero potem spać. Do tego niedawno wyczytałam, że noworodkom kiedy nie jedzą szybko spada poziom cukru i są przypadki, ze dziecko jest za słabe, zeby się samo obudziło. Jak to przeczytałam, to mi serce stanęło, bo Julek pierwszy dzień po porodzie przespał większość dnia:baffled:

A ja dziś jestem super wyspana:tak:Juluś obudził się na jedzonko dopiero o 5:30, potem znowu zasnął i właśnie teraz się budzi:tak:Pierwszy raz wstałam wczesniej niż on!!!
A wczoraj wieczorem był drugi dzień nauki zasypiania samemu w łóżeczku...nie było tak łatwo jak piewszym razem, ale po 20 min zasnął:-) Gorzej jest w dzień, ale może z czasem i tego się nauczy:-)
 
Ostatnia edycja:
kochane dziękuje bardzo za pamięć ,wpadłam na chwilę i uciekam do lekarza ,później się odezwę jeszcze :tak:

kok.o życzę dużo zdrówka i spełnienia kolejnych marzeń i czego jeszcze tam kobitko sobie zażyczysz :tak::-)

dzisiaj piję Twoje zdrowie :tak:
 
Ahoj kobitki:tak:

Zuza Wszystkiego Najlepsiejszego w dniu urodzin:tak:
Spełnienia Największego Twojego Marzenia Tego życzę Ci z całego serca :tak:
:-******


Kok.o Tobie też Życzę spełnienia Wszystkich Marzeń jakie masz :tak:
I Dużo Szczęścia :-****

Sto Lat ! Sto Lat ! Niech Żyją Żyją Nam !!!!

Ja w pobieralni dzisiaj siedzę i toczę krew;-)

Alex można z żyłki jak ładne są a tak w zależności ile badań tyle probówek z paluszka :zawstydzona/y: Inaczej się nie da :zawstydzona/y: Ale wszystko zalezy od pobierajacego i jego sprytu:tak:

Pozdrawiam ze słonecznego wschodu
 
Ostatnia edycja:
łomatko!!! zapomniałam o naszej kok.o:sorry2:
Kochana!!! życzę Ci dużo siły i cierpliwości!!! samych przespanych, spokojnych nocek!!! żeby Ewcia dostarczała samych miłych i radosnych chwil! No i tradycyjne:zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń!!!!
 
ZUZANKO!!STO LAT!SPEŁNIENIA WSZYSTKICH,WSZYSTKICH MARZEŃ!!!!!!!!!!!!!!A JEDNEGO TO W SZCZEGÓLNOŚCI CI ZYCZE,ABY JUZ NIEBAWEM SIĘ SPEŁNIŁO!!!!!!!!!!!!!!!!................I WIEM,ŻE SIĘ SPEŁNI!!!!!:tak:.........................................................KOK.O,SAMYCH SŁONECZNYCH I RADOSNYCH DNI,POCIECHY Z DZIECI,ORAZ ŻEBY WSZYSTKIE TWOJE MARZENIA SIĘ ZIŚCIŁY!!!!!!!!!!!!!:tak:.....my właśnie z marszu wrócilismy:-),bo pogoda dopisuje,słonko świeci,wiec mozna iśc.!My dzis też mamy swoję świeto......dziś mijaja 3 lata ,jak slub kościelny wzieliśmy:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
kasica Tobie życzę wspaniałej rocznicy, spędzonej w atmosferze miłości i szczęścia oraz kolejnych wspólnych lat w zgodzie i wzajemnym szacunku!!! no i żeby na kolejną rocznicę było Was przynajmniej troje:-)

Dziś kolejny dzień nauki zasypiana...po raz pierwszy w dzień sam zasnął, trwało to 20 min, ale nie było takiego konkretnego płaczu, tylko takie zawodzenie, bez łez...więc dałam radę i się nie ugięłam:tak: Ufff czyżby mi się udało? po dwóch dniach???:szok: ffu...tfu...nie zapeszam!!!!
Pogoda beznadziejna, znowu nici ze spacerku:no: już nie mogę doczekać się wakacji w Polsce, oby była pogoda!!! będziemy się wietrzyć od rana do nocy!!!:tak:
Dzisiaj pierwszy raz podam kaszkę w południe... już mam stracha co to będzie:baffled:
Gatto Ty będziesz dawał Małej kaszki do mleka? a wiesz już w jakich ilościach? bo ja już zgłupiałam...teściowa mi mówiła, że jak ona moja szwagierka dawała synkowi raz dziennie w południe, taki niby obiadek, ale z butelki. A dziewczyny z innego watku pisąły mi, że dają 3 razy dziennie. Kurcze sama nie wiem ile tego dawać:sorry2: Może Muma coś doradzi???
 
Ostatnia edycja:
Do góry