reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kurczę...no i zapomniałam co miałam napisać...aaa w weekend jak mi net nie działał umyłam wszystkie okna i poprałam firanki. A dziś znajoma mi mówi, ze w ciąży nie wolno myć okien:confused::szok: eee chyba można, nie? pewnie nie w 9 miesiącu, ale teraz to chyba nic złego nie zrobiłam...:sorry2:

katiuszka eeee tam...znowu kolejne jakieś zabobony.
Ja doświadczenie mam w praniu:) 3 tygodniej wcześniej się pojawiłam na świecie po tym jak moja mama urządziła pranie jeszcze wtedy we Frani:)
Ogólnie można wszystko, oby z umiarem, zwłaszcza przed porodem:)

Całuję Kochana:)
 
reklama
aaronka - to nie zabobony, podnoszenie łapek rozciąga więzadła macicy więc mycie okien i wieszanie firanek nie są wskazane , zwłaszcza w I trymestrze:tak: Chyba, ze z drabiny a to lepiej z asekuracją ;-)
Lecę wieszać pranie na stojącej suszarce :-D
 
zabobony zabobonami ale zdrowie i bezpieczeństwo dziecka najważniejsze, może i na początku ok można sprzątać i robić inne rzeczy ale mycie okien jest raczej niewskazane kobietom w ciąży ;-)zresztą każda podchodzi do siebie i ciąży na tyle ile ma siły ....
 
ja bym wolała leżeć w gondoli w śpiworze..:baffled:
Zuza od 1 dc przez 3 kolejne cykle, później przerwa i od poczatku:tak: ja za 15 dni zaczynam przerwę w ziołopijstwie:baffled: aleee zleciało..

Kok.o wiem że facet ani nikt nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy zajdę, ani na 100% ze donoszę.. kurczę a mógłby się jakiś medżik trafić:sorry2: ;-)

a mycie okien, wieszanie firanek to pod koniec ciąży, tuż przed porodem.. ja jak leżałam w mojej 1 ciąży to lekarz mi wszystkiego zabronił, zamiatania, malowania, prasowania, gotowania.. nie zgodzę się że na poczatku można wszystko.. wszystko można na koniec..:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
zabobony zabobonami ale zdrowie i bezpieczeństwo dziecka najważniejsze, może i na początku ok można sprzątać i robić inne rzeczy ale mycie okien jest raczej niewskazane kobietom w ciąży ;-)zresztą każda podchodzi do siebie i ciąży na tyle ile ma siły ....




To prawda wszystko zależy od kobiety.
Ja miałam zakaz od początku ciąży na rower, więc....to co uwielbiam teraz stoi i zbiera kurz:)
 
Ani@k - 1. uwierzyłaś już w zabobon , że zachodzi się w tym samym czasie :happy2: 2. Masz swojego Magika i mu wierzysz :happy2:
3. Przerwa w ziółkach, które pijesz u mnie spowodowała ciążę :tak::tak::happy2: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry