reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Magdaleny to fajne babki hyhyhy ;-) ale z mojego doswiadczenia powiem Ci,ze długie imiona sa kłopotliwe..

ale w moim przypadku nazwisko krótkie by miała;-)

przypomniało mi się że ja na bierzmowanie sobie wybrałam Magdalena.. więc imię od naprawdę dłuuuugiego czasu mi się podoba:happy:

Aaronka no może się skuszę.. jak gruszki na rynku dostanę:happy:

połówkowe już miałaś???? nie za wcześnie????
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie!!dziękuje ,ze trzymałyście kciuki...kochane jestescie!!:) a wiec tak.......dr.zrobił na na pozytywne wrazenie!!z poczatku był małomówny,ale potem się "rozkręcił":p):p),i my tez:p)Zobaczył moje wynik,wypytał się dokładnie o wszystko itd...potem wyniki Adama ....ostatnie wyniki troche mało wiarygodne mu sie wydawał...ale patrzył cały czas,wiec dałam mu przed ostatnie z marca badanie,które było w innym laboratorium robione,i to bardziej było dla niego przejrzyste!!Powiedział,ze ilośc plemników jest ok,ze plemniki sa itd...i chciał zbadac Adama ,no i po badaniu powiedział,ze on widzi stan zapalny!!!!Ze Adam tego nie odczuwa,ale tes stan jest,ze nasienuiwód jest powiekszony,a nie powinien, i tam sa bakterie i plemniki nie mają szans zeby wydostac się tam gdzie powinny!!!!!ja powiedziałam,ze myslimy nad inesminacją itd...a dr,powiedział,ze jak jest stan zaplny,to inseminacja nie powiedzie się!!ze teraz te plemniki sa tak osłabione,ze zabieg nie pwiedzie sie,ze najpierw trzeba wyleczyc stan zapalny!!!!!!a ja się pytam,czy mamy szanse na naturalną ciąże z takimi parametrami jak ma Adam..dr.powiedzia,ze tak!!!tylko musi wszystko byc wyleczone!!!!przepisał natybiotyk,Adam ma brac przez 7 dni,potem zrobic posiew na bakterie i z tym wynikiem mamy do dr.przyjechac i on powie co dalej,oprócz tego ma brac po 3-4 tabletki na noc UROSEPTU.I mam zrobic wynik na krzepliwośc krwipowiedzia,ze to musza miec obydwoje partnerów zrobione,ja mam,Adam nie!!!Wizyta trwałąm 45 minut!!!!!!!!!!!!!!!potem jeszcze na korytarzu z nami rozmawiał:)Ja i Adam pozytywnie go odebraliśmy!!!:-):-):-) i tak ...z jednej strony dobrze ze coś znalazł!!ze Adam dostał leki i ma się wyleczyc,ten stan zapalny!!!!!!!bo byc moze to jest przyczyna ze nie zachodze w ciążę???!!!!!!!!!!!!!!acha...dr.powiedział,ze u niektórych kuracja trwa 2,3 mc,a u niektórych dłuzej!!i on nie daje gwarancji ile u Adam trwac bedzie,ale jest to do wyleczenie:-) jakby powiedział,ze jest ok,ze on nic tu nie widzi niepokojącego to znowu jestesmy w CZARNEJ DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!i co robic dalej???!!! a jak dr,znalazł coś co byc nie powinno,to byc moze to ten stan zapalny powodował brak ciąży??!!!!!dr.powiedział,ze taki stan zapalny mógł miec nawet od roku,pół koku,a to nie daje zadnych dolegliwośći itd...Zaraz pedze do apteki po leki dla Adama.ACha...................i Adam powiedział,ze rezygnuje z alkoholu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:tak::tak:ze nie bedzie co weekend piwkował sobie,tylko raz w niesiącu się czegos napijemy,ja powiedziałam,ze winko:)Dziś jade do Tesco po witaminki naturalne dla niego:)Wiecie....jakos jestem po tej wizycie podbudowana,tzn.po dr.widac ze chce pomóc.......
 
Ani@k ja tez wybralam Magdalene na bierzmowanie....moze dlatego, ze wszyscy mowili, ze to zdzira byla??? sorki:zawstydzona/y:

Mnie tez sie podobaja klasyczne imiona: Ania, Ewa, Piotr, Lukasz.....czasem sobie wlasnie tak rozmawiamy jak nazwiemy naszego Gattino :)
 
Gatto zdzira to była Maria Magdalena:-D;-)

Kasica czyli wszystko idzie w dobrym kierunku:tak: grunt że jesteście usatysfakcjonowani, Adam szybko się wykuruje i w ekspresowym tempie zajdziesz w ciążę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
wow!! kasica baardzo sie ciesze, ze sie powyjasniało!! SUPER!! :tak::-):-)
Tylko powiedz mi, czy Tobie lekarz jednoczesnie nie kazał tez jakichś lekarstw brac? ... nie jestem lekarzem wiec tak tylko gdybam... ale jeśli eM ma jakieś bakterie, to moze Ciebie nimi zarażac, potem Ty jego .. i tak w kółko... moze jednoczesnie powinniscie sie kurowac? Nie pamietam,czy Ty robiłas badania p/bakteriom przeróżnym?
podkreslam,ze to moje takie gadanie... wiec sie nie stersuj przypadkiem :zawstydzona/y:




hehe zdzira to była dwojga imion! :-D no!
Gatto eM tez mnie do Ewy próbował przekonywać;-) Ale do Gattino jak najbardziej pasuje Ewa:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
kasica - słuchaj się kochana ciotki Mumy , pisałam CI o Urosepcie i rezygnacji z alko pół roku temu :-D Ale doktor ma faktycznie czuja, nam się w czwartym miesiącu jego kuracji udało :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&
Kup w Tesco te orzechy brazylijskie jeszcze, niech wsuwa 2-3 dziennie.

aaronka - dzięki za kciuki ale ja dziś nie wizytuję , tylko na zakupy jadę , mam w planach cukinię faszerowaną i bruschettę z anchois i łososia z pieca . I to wszystko jutro zjem :-D
 
ja nie mam brac zadnych leków tylko Adam.Ja 2 tygodnie temy robiłam wymazy z pochwy,wymaz na chlamydie i wszystko jest ujemne,czyli ok.:-) tak kok.o to ja robiłam badanie na bakterie,bo sa mi potrzebne do drożności,na piatek....wrrrrr!!!i wyniki mam dobre.
 
reklama
Do góry