reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej
Ja juz po wizycie/usg połówkowym. Grocha okazała się juz na pewno dziewczynką;-) Nie ma zadnych nieprawidłowości, ale w główce, w splocie naczyniówkowym lekarz wykrył torbiel. Od razu powiedział,ze to w wiekszosci przypadkow wchłonie sie do porodu.... w necie tez tak piszą;-) wiec chyba na razie sie nie bede stresowac. Poczekam na nastepne usg. Moze dostane od mojego gina jeszcze skierowanie do jakiegos superspeca,zeby to poogladal...zobaczy sie w czwartek.
No i mamy z imieniem problem, bo M na moje propozycje sie nie zgodził i kropka. heh.. zaraz pogrzebie w necie za jakimis imionami;-):-)

Muma nie zamartwiaj sie prosze, z dziadkami sie układa, wiec po co sie zadreczasz teraz tym, co moze bedzie a moze nie? Olkowi to na pewno nie słuzy. Trzymaj sie dzielnie i pamietaj, Olek teraz najwazniejszy. :tak::happy: A co do wstawania w nocy - ja nie mam takich zmartwien na głowie, a i tak budze sie o 3-4 i za cholere nie moge zasnac. Biore ksiazke i czytam do 5-6, potem ide dospać troche. A rano oczywiscie nieprzytomna jestem:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kok.o a jednak Córcia :-):-):-) I super :-):-)!! A o torbielach mnostwo ludzi pisze i u wiekszosci sladu nie ma za chwilke wiec na pewno bedzie dobrze! Wazne ze Mała rośnie i ma się dobrze.
Skoro nie spimy razem w nocy to moze pogramy w cos przez neta;-)
Czekamy na propozycje imion, pomozemy Ci wybrac;-)
 
cześć dzeiwczynki,

kok.o gratulacje. Wiwat kolejnej dzirwczynce na forum:)
Muma, kok.o ja podobnie mam z nockami, 3:00 to dla mnie godzina pobudki, a później bezsenność.
Gatto, ciasto gruszkowo-imbirowe jest rewelacyjne. Poszło na raz:)
kciuki za Resztę :)

Całuję
 
Kok.o gratulacje!! Czyli rosnie ci w brzuszku pankowa dziewcznka absolutnie nie roziowa?? hihi

Aaronka to musze sprawdzic to ciasto:tak:
 
elooooooooołłlll :-)
wow! dzisiaj ja pierwsza! :-D
Ani@k Ty na urlopie jeszcze jestes?
Gatto punk/metal tam mi rośnie, ten smoczek z trupią czachą bardzo mnie kusi :-D

Co do imion- Maja juz była rozważana, ale wczoraj przewertowałam troche stron z imionami i sie mocno zdziwiłam, ze to 2-gie miejsce pod wzgledem popularności. Ja naiwna myślałam,ze Polacy Maje Włoszczowską tak czczą i wielbią, a tu mnie na jakiejs stronce uswiadomiono, ze serial jakiś był "Majka" czy cuś takiego:baffled:
hehe
no, teraz rozważamy Blankę (eMowi sie podoba, mnie chyba tez...) Kurka, trudno coś znaleźć, jak my z eMem mamy całkiem inne preferencje:szok:

Gatto &&& za dzisiejsza wizyte, czekamy na relacje z podglądu ;-)
kasica ????? i jak tam u Was??
 
Ostatnia edycja:
Hejka,

Ja też już dziś przy kawce,pobudkę miałam wcześnie - babcia of course;-)

Mnie się Maja bardzo podoba, znam zresztą jedną taką panią i jest super !:-) Blankę miałam ciocię - choć chyba kiedyś to imię nie było kiedyś zbytnio popularne :baffled: i to była ciocia z tych co to szczypią małe dziewczynki na powitanie w policzki :-D

Gatto, katiuszka &&&&&&&&&&&&
kasica -
no daj znać bo też ciekawa jestem jak Wam pan doktor przypasował ?:tak:
 
hehehe Muma no to mozesz faktycznie nie miec dobrych skojarzen z imieniem Blanka :-D Ja nie znałam żadnej.
a! dzisiaj jest dziwnie jakos,... wlasnie sobie kawke rozwodnioną zrobiłam (sie nie wyspałam oczywiście:wściekła/y:) i Młoda nie protestuje:confused:.... Moze juz nie bedzie i powróce do mojego jedynego nałogu?;-):-)

a eMowi podoba sie Olimpia :szok::baffled:... ale on taki sportowy bardziej, wiec chyba dlatego :-D
 
Ostatnia edycja:
Oj nie, Olimpia to taka firma odzieżowa była (może jest). Bluzeczki i sweterki z dzianiny robili dla tęższych pań;-):laugh2:
Ja to zawsze coś wymyślę:baffled::-)
 
heej

ja na urlopie jestem do końca tygodnia..
szukam w necie jakiejś inspiracji na ciacho.. coś takiego czego do tej pory nie robiłam i nie jadłam.. trudno mi cokolwiek wybrać.. ale póki mam ochotę zrobić szukam..:happy:

Kok.o a może po prostu Ania????:-) do takiej dziewuchy 'rockerki/metalówy' będzie baaardzo pasować:tak: no moze tak nie wyglądam.. ale długie włosy bardzo lubię wykorzystywać w pewnych celach.. takich tańców jakie to rockmeni robią np. przy grze na gitarze:-D
aaaa smoczek ten od Gatto też mi się coś ostatnio spodobał.. ale chyba jestem za duża aby sobie go kupić:-D:dry:

Muma to musi być chyba mega mozolne aby wytłumaczyć babci stan faktyczny chyba, co??? szacun wielki dla Twojej cierpliwości:tak: oprócz naszej wątkowej lekarki jesteś też przykładem osoby mocno zrównoważonej i cierpliwej.. jak będę miała córkę nazwę ją 'Muma' :tak:;-) mojej siostry córka ma tak samo na imię jak Ty i jest baaaaaaaardzo kochaniutka:tak: :***
 
reklama
Ani@k hihi moja mama to Ania i ja mam na drugie Ania.. wiec chyba juz za duzo by było:-D
a smoczek mozesz zakupić zamiast minibucików, zeby do testu dołączyć i eMowi pod nos podsunąc;-):-)
no Muma, mnie Olimpia ze stadionem sie kojarzy hehe... ale pulowerki ciocino/babciowe tez mogą być jako argument 'przeciw' :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry