reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Katiuszka, nie sądzę bo ta temka jest niska jak patrze na wasze wykresy. A niedobrze mi od upałów, jest tak duszno, że aż w głowie się kręci. Dziś chyba nic nie zrobie w pracy :no:, ale 2 dni temu sprzedałam 8 witryn to dzis moge zrobic sobie wolne.

eee tam...chyba się nie porównuje wysokości tempki, bo każda z nas może i pewnie ma inną. Ważne, że utrzymuje się nadal wysoko w stosunku do początku cyklu i okresu około owulacyjnego, a Twoja przecież ciągle jest wyższa, więc moim zdaniem wszystko jest ok!!!!! ja w każdym razie trzymam kciuki!!!! i to barrrrrrdzo mocno zaciśnięte!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ani@k ja tam się nie zakładam, bo też jest pewna, że zaraz posypią się nowe fasolki:tak:z Tobą włącznie Kochana:tak::-)
 
reklama
An@k , biorę lutkę od 17 dc , po tym jednorazowym plamieniu. Muma kazała :tak:. Ja to sobie tłumaczę, że biorę na niedomogę ciałka żółtego;-). Pierwszy raz miałam takie dziwne plamienie to może lutka coś zdziała jeśli to była implantacja.
Katiuszka, dzięki za kciukasy :-), zobaczymy nie chcę się wkręcać bo potem znów mina będzie do dooooopy i następna flaszka wina pójdzie w ruch :-D
 
Bionda szkoda, ze sobie w 22 dc nie zrobilas progesteronu, bo bys widziala poziom czy ok jest. Jesli chodzi o temperature to nie patrz na innych, bo kazdy ma swoja wlasna temp ciala, jeden bedzie mial ok 36, drugi 37 cale zycie. A kiedy mas zamiar zrobic testa???jutro? pojutrze?

Bete ide zrobic w poniedzialek i do ginka we srode, moze mi da zwolnienie juz i potem bede modly odprawiac, zeby wszystko poszlo dobrze.
Dziewczyny czy my tu jestesmy na tyle anonimowe, zeby ktos z zewnatrz sie kapnal o czym i o kim tu piszemy? Wolalabym, zeby nie wyszlo, ze ktos mnie tu obczail.
 
Ostatnia edycja:
cześć Babole,
Gatto, super - gratki!
Bionda - będzie Fasol, lalala, bedzie Fasol, lalala
kto ma ochotę zapraszam na tagiatelle ze szpinakiem i papryką, jeszcze zostało,a ja się najadłam jak bąk
 
ja tylko chciałam powiedzieć że Bionda Ty butelke z winem to do szafy schowaj &&&&&&&&&&&&&
Gatto jeżeli komuś powiedziałaś ze się tu udzielasz i pod jakim pseudonimem to jest duża szansa ze Cię ktoś tu obczai.. jezeli nie, to nie.
To co się dzieje na naszych 'kółkach' jest tylko i wyłącznie do naszej dysozycji. także spoko!!!

o IP kompa nie bede pisac.. bo nie mozna Cię tearz denerwowac;-)


Kasia.natka w wolnej chwili napisz 'dzień z życia Misi", ok???:sorry2: nawet całe 25 godziny:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam.

jejku, ja nie wyrabiam:rofl2:, wcześniej spać idę bo na szóstą dojeżdżam i zaliczam klapę. A znowu jak wolne do w domu kupę roboty. Wczoraj umierałam tak @ się rozkręciła:-p To że żyję przypominało mi własne wycie z bólu. Później wzięłam taką silną tabletkę, że zasnęłam nie wiem kiedy a jak się obudziłam co karuzela w głowie:-p:-p:-p

:rofl2:Gatto GRATULACJE:rofl2:
 
reklama
GATTO!!!! JUHU!!! GRATULUJE!!!A NIE PISALAM TAK NIEDAWNO?! He he

Teraz posypia sie dalsze II kreski u : Biondy, Zuzy i Ani@k
Moja@ sie rozkrecila. Jakas dziwna spora grudke czerwonego sluzu z krwia zauwazylam na podpasce.

przykro mi pisac,ale serio trace nadzieje na naturalne II krechy. Umawiam sie z ginem i omowie strategie dzialania.

Milego dnia Kochane.Pa pa
 
Do góry