reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

cześć dziewczyny :-)

ja z kawką już drugą dzisiaj ale witam się cieplutko :tak:weekend udany ,trochę za krótki jak dla Nas ale pociesz się ,że już za 2 tygodni będę na mazurach a dalej nad morzem :-):tak::-D

kasia.natka
to faktycznie niespodzianka z zostaniem w szpitalu nie spodziewałaś się ;-)najważniejsze,że wszystko dobrze poszło i nie było komplikacji ,ściskam Was :****
kok.o jak tam pawiki ?? męczą jeszcze?

katiuszka się dołączyła z mdłościami już ,super wieści ,że jest Was już dwójka a w sumie trójka i jest wszystko dobrze wiec na zapas się nie stresuj i nie zamartwiaj się nie potrzebnie :tak:teraz czeka Cię piękne długie 9 miesięcy

bionda ale piękna temperaturka się utrzymuje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ani@k kochana nie zamartwiaj się niech złe mysli idą precz jak najdalej ,przecież wiesz,że możesz zajść ,a że musisz dłużej z eMkiem popracować to traktuj skarbie jak przyjemność .....wiem,że piszę tak jak każdy ale też wiem ,że człowiek jednak do pewnych rzeczy dorasta .....niestety ja tak mam ,że żyję ze świadomością ,że może kiedyś......ale nie tak szybko jak chcę,staram się przynajmniej ,nie zawsze wychodzi :sorry2::-(



aaaa i dziewczyny termometr mi się naprawił :-);-)
 
reklama
Bionda conajmniej 12 dni czyli jak jest mniej to cykl jest zaburzony (chyba:baffled:sprostujcie jak cos zle pisze), a generalnie chyba w cyklu 28-dniowym trwa 14 dni (czyli 14 dni od poczatku cyklu do owu i potem nastepne 14 dni do @)To tak jak jest wszystko tip-top:happy2:
 
Gatto dokładnie jak piszesz :-) cykl generalnie jest dobry i owu jest wtedy kiedy od tyłu (jak @ przyjdzie to przeliczymy sobie 14 dni do tyłu była owulacja ):-)u Ciebie tempka bardzo obiecująca :tak:kiedy testujesz?
 
Gatto dokładnie jak piszesz :-) cykl generalnie jest dobry i owu jest wtedy kiedy od tyłu (jak @ przyjdzie to przeliczymy sobie 14 dni do tyłu była owulacja ):-)u Ciebie tempka bardzo obiecująca :tak:kiedy testujesz?

nie testuje :happy2: poczekam do 18 dc, jak nie przyjdzie @, ale mysle, ze przyjdzie, bo bylby cud gdyby nie przyszla. Ale namieszalam :-D
 
Hej,

Ja wróciłam z badań, masakra to obciążenie glukozą..
SIedzi się w tej przychodni (u mnie akurat dusznej i ble) 2 godziny, co godzinę , 3 razy człowieka kłują, pije się jakiś ulepek (75g glukozy w 250 ml wody) i w ogóle można zejść.. Ja po tym wypiciu czułam, że po prostu odpływam, że zaraz zasnę gdziekolwiek, na podłodze nawet;-) Wszystkie Mamuśki to czeka :tak::tak:
Teraz coś wsunę i muszę to odespać,
Upał u nas niemiłosierny i powietrza nie ma w ogóle.

Ani@k
ziółka dziś/jutro powinnaś dostać ;-) Ja piłam 3 mce, potem przerwa i w tej przerwie zaszłam:cool2: I nie piłam od 1 dc tylko jakoś od 7 czy 9 dc, tak jak kupiłam ;-) Troszeczkę poluzuj, wiem, że łatwo mówić ale już niedługo &&&&&&&:tak::tak:

Bionda - ja Ci już mówiłam, nie sądzę naprawdę żeby 1 luteina podnosiła znacząco tempkę, więc może nie odstawiaj, to nic nie zmieni, za trzy dni się okaże :-)&&&&&&&&&&&&&&&
zuza - czyli jednak owu mamy :-):-) Gratulacje, no czasem tak bywa , że się człowiek zapóźni;-)
bzzz - dobrze, że już dobrze z M, ja z moim też miewałam ciche dni a właściwie godziny i zawsze z mojej strony :-Da teraz od paru ładnych lat już tego nie ma, już za starzy jesteśmy na to
Gatto - jaka temperatura !!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&& Jejku , ciekawe która pierwsza w tym miesiącu, bo coś czuję, że nie jedna :tak::tak::tak:
 
Zuza a gdzie się weekendowaliście???
Gatto testowanka na kółku uzupelnij!!!!
Muma :*:*:*

Kok.o no odezwij się, bo mam teraz wyrzuty sumienia.. :sorry2: jak dla mnie możesz opisać ostatniego pawika..
 
reklama
A ja siedze przed kompem jak zaczarowana i Was podczytuję i gapię się w monitor jak żaba w gnot. Cos mi czacha dzis nie pracuje bo od godziny nie mogę sklecić maila do klienta. Jak tak dalej pójdzie to nawet na pieluchy z tetry nie zarobie :szok:.
 
Do góry