reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Muma to super wieści :tak::tak: no ale nie zaskoczyłaś nas ;-):-)

Haszitka :szok: a sama go wyczułaś? czy taki malutki ze na usg tylko widac go było? to pewnie nic groznego:tak: oj bede mocno trzymac kciuki za pozytywne wyniki :tak: a kiedy sie wybierasz? i kiedy wyniki?
 
Dziewczyny!!!! nie lecę na Kretę!!!!!! test pozytywny!!!!! wieczorem wkleje zdjęcie, bo teraz za bardzo mi się łapki trzęsą!!!!:-) ale są dwie grube krechy!!!!!!!!!!!
Kochane bardzo, bardzo Wam dziękuję za kciuki!!!!! nie mogę jeszcze uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kochana, tak sie ciesze!!! Hura!! Czekamy na zdjecie testu. Buziaczki
 
Katiuszka Gratulacje !!!!!

Bardzo się cieszę, tak kciuki trzymałam że aż mnie bolą
:tak:
Pierwsze co zrobiłam jak przyszłam z pracy to siadłam do kompa i sprawdziłam jak tak twoje testowanie:-)

Życzę spokojnych 9 miesięcy :tak:


Muma bardzo się cieszę że z synkiem wszystko dobrze:tak:
Całuski od ciotki ze wschodu:happy2:

Haszitka nie martw się na zapas,ja jestem po biopsji cienko-igłowej. Mam w prawej piersi guzek,okazało się że to gruczolakowłókniak.
Zobaczysz wszystko będzie dobrze:tak:
 
No Katiuszka!!!! Poszłaś po bandzie kochana :-). I ziółka i winko na endometrium i chłop na czas się wyrobił !!!

SUPER !!!


Ale się cieszę :-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-)!!!!!
Dzisiaj pije Wasze zdrówko, całej 3 !

Muma, a widzisz Fasol to nie Fasolowa, mówiłam Ci rano :-). Czyli Julka nie będzie musiała oglądać różoweg.

Hashidka, nie martw się na zapas zmianą w piersi, często to są gruczolaki albo zatkane przewody mlekowe. Ja miałam to i to podobno to już taki urok tarczycowych :wściekła/y:. A w naszym wieku jak nam nikt jeszcze gruczołów mlekowych nie przetkał to może się tak dziać. Napewno wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki i za ciężarne i za fasolujące !!!

No i Misia, czekamy na Ciebie, zakładaj butki i wychodz :tak:, a i ubierz się ciepło bo tu trochę zimno!
 
04062012187.jpg
 
Dziewczynki moje kochane!!!
dziękuje Wam wszystkim za kciuki, słowa otuchy, dodawałyście mi wiary jak było z nią kiepsko, za wszystkie porady!!! Muma kochana dzięki za ziółka!!!!!!!!!!!!!!!
Na razie nie mogę się ogarnąć...niby wierzę, ale boję się co to będzie dalej...nie wiem co mam robić czy iść do swojego lekarza? czy czekać na przychodnię państwową, bo to wygląda tak, że pójdę do nich, powiem, że mi test ciązowy wyszedł pozytywny i założą mi kartę i tyle. Każą czekać do 12-15 tyg. Zwariuję do tego czasu!!!! chyba w sobotę pójdę na betę i od razu zrobię na tokso..tak na wszelki wypadek. I z wynikami do mojego lekarza. A dopiero później do przychodni. To jest wstepny plan, taki " na gorąco"...
Szkoda mi tej Krety....ale co tam!!!! :-)
Na razie nie mam objawów, poza bólem brzucha...może nawet nie bólem, tylko tak mnie drapie jakoś w środku, muma tez tak opisywała to uczucie. No i piersi mnie bolą, jakies mrowienie dziwne czuję. Żadnych zachcianek, mdłości...ale to pewnie za wcześnie.
Dziewczyny niezafasolkowane!!! brać się do roboty, witaminki, badania (chociaż podstawowe) i do dzieła!!!! Chechłać eMów - jak to kok.o mówiła!!!!!:-) my podczas tych staranek jestesmy na minusie...łóżko nam się rozpadło:-D ale przynajmniej coś z tego wynikło:tak:
Jeszcze raz dziękuje Wam kochane za wszystko!!!!
 
reklama
Do góry