reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
;-)fajowy jest to fakt , choc ostatnio przyprawil mnie o zawal kilkakrotnie, bo umie juz sam wspinac sie po meblach i chce chodzic, wiec puszcza sie gamon jeden z okrzykiem "IDZIEEEEEEEEEEEE" i wiadomo co .......... pare razy doslownie o milimetry od ostrej krawedzi szafki pod tv :szok:, a w podloge juz nie raz przydzwonil :tak:

juz niedlugo Wy bedziecie wklejac swoje malenstwa :-)
 
Witam!
Ja za miesiąc kończę 30 lat, niestety tak szybko ten czas leci...:-(
Jeszcze parę lat temu myślałam, że do tego czasu będę miała dziecko... Ale czasem w życiu tak się układa, nie da się wszystkiego zaplanować (teraz już to wiem: ani z pracą, ani z dzieckiem- przynajmniej męża mam fajnego:-)). Chcemy zacząć starania za jakieś pół roku, więc i tak urodzę już w wieku 31 (lub nawet 32) lat... Dlatego ostatnio miałam czas na refleksję i już nie będę tej decyzji odkładać (na za rok, za dwa- jak to było do tej pory). Co niestety nie zawsze jest łatwe, bo a to praca nie ta, a to mieszkanie, a to coś innego... Ale nie ma- już postanowione z mężem, że dłużej nie zwlekamy. Jeśli o mnie chodzi to bym chciała już... Ale jestem akurat na etapie zmiany pracy, więc same rozumiecie.... (chcę/ muszę popracować najpierw choć kilka miesięcy)
 
isana - witamy :-)
To jak już musisz odpracować swoje na nowy miejscu, to przynajmniej w tym czasie zrób wszelkie podstawowe badania, żeby potem zacząć już na spokojnie!! Trzymam kciuki, żeby się wszystko powiodło jak należy!! :-)
 
krzynka77 taki właśnie mam zamiar... mam teraz te kilka miesięcy, żeby porobić badania, wzmocnić się, złapać formę...itp.
A potem... to już będę "prawdziwą staraczką", jak wy:-) mam nadzieję- jak najszybciej- będę was informować na bieżąco.
 
Hej dawno mnie nie było...Ale ja nadal w dwupaku....Mojej córce sie nie śpieszy...No ale do terminu zostało jeszcze 3 tygodnie!!!!Odezwę się jak juz mała będzie na świecie:-)
 
Agi - 3 tygodnie to pewnie się już strasznie dłuży i czekasz na walizkach... Zaciskam kciukaski za łagodny i szybki poród i koniecznie daj znać po.
A jak się czujecie ogólnie??

Lenko, jak tam?? Już chyba coraz bliżej do końća 1 trymestru co?
Lolitko a u ciebie jak idzie??
 
Ostatnia edycja:
isana witam, odpracowuj ale sie nie przepracowuj :-D, trzymam kciuki za zafasolkowanie

dziewczynki tutaj ku rychlemu rozdwojeniu zmierzaja :-D

agi zycze szybkiego porodu i zebys juz mogla przytulic swoje Malenstwo :-)

krzynko i esch jak Wy sie czujecie? brzuszyska po kolana, czy macie jeszcze sile sie ruszac?
 
Witajcie,

Ja juz od poniedzialku siedze w domu (najpierw jestem na urlopie - bo chce wziasc gruszke, a od 14 bede na L4 juz do konca ciazy).

Isana witaj na naszym forum:tak: I tak jak Krzynka napisala - wykorzystaj ten czas na zrobienie badan.

Agi to czekamy cierpliwie na chwile kiedy pochwalisz sie ze masz juz Corcie w ramionach!!!!

Alex zle by bylo gdybym w 29 tygodniu miala juz brzuch po kolana :szok: ale jest juz coraz wiekszy i niektore czynnosci to dla mnie juz duuuuzy problem :cool:
 
reklama
Esch pytam porownawczo mozna powiedziec ;-), bo ja przeciez tez w sierpniu zostalam mama, a w czerwcu brzusio osiagnal takie rozmiary, ze ledwie sie kulalam, po schodach ciezko bylo mi go wtaszczyc :-D. I zdaje sie, ze w czerwcu zaprzestalam samotnych kapieli w wannie (w sensie jak mauzon byl nieobecny), bo raz wlazlam i nie moglam sama sie wydostac :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry