reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja dokładnie wiem co będę miała, bo my chodzimy na salsę własnie :-)
Będziemy się specjalizować w jednym stylu póki co :-)

Ja mam taki mętlik w głowie, że nawet nie wiem o co miałabym pytać... ale do 8.12 jeszcze trochę czasu...
 
reklama
Witajcie,

Ja dzis chodze na maksa wkurzona... jestem istny tajfun :szok::wściekła/y: Przyszlam z pracy i usnelam, wstalam dopiero przed chwila...

Krzynka nienawidze salsy i jak mialam zajecia z salsy to strajkowalam :-D
Dzis zobaczylam ze znajoma z innego forum ujrzala dwie krechy a jej facet mial ponizej 1mln w 1 ml plemnikow a dodatkowo z nieprawidlowa morfologia! Wiec Wasza sytuacja jest rewelacyjna!

Motylek Ty dopiero jestes w 20 dc i juz masz plamienia?? Takie plamienia moga wskazywac na niedobor progesteronu... a ginek nic nie mowil na te plamienia?
 
Witajcie,

Dzis zobaczylam ze znajoma z innego forum ujrzala dwie krechy a jej facet mial ponizej 1mln w 1 ml plemnikow a dodatkowo z nieprawidlowa morfologia! Wiec Wasza sytuacja jest rewelacyjna!

Naturalnie im sie udało, czy ze wspomaganiem?? :szok:

A czemu jesteś tajfun? tak bez powodu, czy coś jest na rzeczy??
 
Ostatnia edycja:
Krzynka no wlasnie naturalnie (nie liczac witaminek itp wspomagaczy)!! Mieli wskazania do in vitro a tu taka niespodzianka!!!
A czemu dzis mam taki nastroj?? Z samego rana zobaczylam ze dwie kolejne dziewczyny z 28 dni (wsrod moich przyjaciolek) sa w ciazy.... z jednej strony sie ciesze ale jak to przeczytalam to sie rozryczalam... i tak juz mi dzis zostalo:wściekła/y:
A oprocz tego jak poogladalam moje obserwacje to zauwazylam ze zawsze w okolicach owu jestm tajfun, jestem na maksa wsciekla, wszystko mnie denerwuje. Dzis zrobilam test owu i sa dwie krechy do tego jajnik napieprza... wiec chyba owu jest albo lada chwila bedzie....
 
No,no, to na staranka czas najwyzszy... a raczej nie staranka, tylko przytulanka, ktore bycmoze zaowocują czymś jeszcze.....trzymam kciuki Esch...
a wiesz, że u mnie jest podobnie? zamiast w miłosnym być nastroju, ja w okolicach owu zaczynam szaleć... ehhh

Ja bardzo dobrze rozumiem, że się człowiek może rozkleić na takie wieści, nawet jak bardzo dobrze życzy koleżankom.... ileż można czekać???!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witajcie,

Ja dzis chodze na maksa wkurzona... jestem istny tajfun :szok::wściekła/y: Przyszlam z pracy i usnelam, wstalam dopiero przed chwila...

Krzynka nienawidze salsy i jak mialam zajecia z salsy to strajkowalam :-D
Dzis zobaczylam ze znajoma z innego forum ujrzala dwie krechy a jej facet mial ponizej 1mln w 1 ml plemnikow a dodatkowo z nieprawidlowa morfologia! Wiec Wasza sytuacja jest rewelacyjna!

Motylek Ty dopiero jestes w 20 dc i juz masz plamienia?? Takie plamienia moga wskazywac na niedobor progesteronu... a ginek nic nie mowil na te plamienia?


Esch ...
progesteron mam w normie, ale dodatkowo i tak biorę w formie duphastonu 2x1 tabletce rano i wieczorem od 16 dc. przez 10 dni.
Cycochy mam jak balony i mnie bolą niemiłosiernie więc progesteron chyba ok.
Duphaston biorę juz 4 cykl i bez zmian! Już jestem zdecydowana na monitoring.

Krzynia ...
to nie implantacja mam tak już od marca tego roku. Nigdy nie miałam takich problemów ... zaczęło mi się wszytko chrzanić po mojej straconej ciąży i po zabiegu łyżeczkowania. Czy te sprawy mogą się jakoś łączyć?
Mój gin powiedział, że to może tez być od silnego tyłozgięcia macicy ... ale przecież tyłozgięcie mam od dawna ..... chociaż słyszałam, że w niektórych przypadkach może być postępujące. Może jakoś ta macica się zmieniła po ciąży ostatniej??? Już sama nie wiem ... :crazy::crazy::crazy::crazy:

No i do tego doszły kłucia w podbrzuszu wczoraj nie mogłam pływać ...
już szczerze mówiąc zaczynam mieć tego dosyć, nie dosyć że się nic nie poprawia to cały czas dochodzą jakieś kolejne sprawy ... mój maż dostał antybiotyki więc leki na plemniki może brać dopiero za 2 tygodnie + 3 miesiące leczenia. Badania nasienia miał ponad miesiąc temu, to zobaczcie razem prawie 5 miesięcy .....
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, czytam wasze wpisy i postanowiłam sie zalogować. Bo nic nie poprawia humoru jak rozmowa na te same "problemy" i wiecie co w tym jest najgorsze, że inny "obok"nas zaciążają a my nie- macie racje poprostu beczeć na całego.
 
No to jestem i ja dzis...
W pracy znowu mialam sajgon ale teraz juz siedze sobie sama i mam chwile na zlapanie oddechu a potem mykam na basen :tak:

Krzynka oj bylo przytulanko, bylo :tak::-D:tak:
No wlasnie... najbardziej boli to ze wszystkie kobity dookola a brzuchami chodza a my sie dalej meczymy :-(

Motylek na bolace piersi pomogl mi Castagnus kotry zazywalam przez 90 dni. Ale z tymi plamieniami to dziwne....
A kiedy zaczynasz monitoring?

Lopop witaj w naszym gronie... napisz kilka slow o sobie....
 
reklama
esch ... chciałabym od następnego cyklu. a od którego dc się robi? Bo mam wiztę na 2 grudnia to będzie mniej więcej 2dc. a orientujesz sie może czy to się robi w prywatnej klinice i ile to kosztuje a może się dostaje skierowanie i przychodzi się np. do szpitala co parę dni i tam robią?

basen dobra rzecz :)))
lopop ... również witam
 
Ostatnia edycja:
Do góry