reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie,

Ja tylko na chwile chcialam sie przywitac z Wami. Czeka mnie jeszcze troche pracy a poza tym marze zeby wskoczyc do lozka. Katar mnie dalej meczy - mam zupelnie zapchany nos....
Musze sie Wam pochwalic: dzis przeplynelam poraz pierwszy jedna dlugosc basenu kraulem na grzbiecie!!!!

A teraz zmykam do pracy....
papapa
 
reklama
Dzień dobry :-)

Sensi głos oddany :-):-)
Anusia ,,Katarek'' rewelacja!!! Moja koleżanka go używa i bardzo sobie chwali :tak: Zresztą przeszłam już szybką lekcję, jak go obsłużyć i mam zamiar zakupić taki dla Franka :tak:
Esch kiedy Ty w końcu odpoczniesz :confused::confused::confused:
Antilko to leniu**** i wypoczywaj teraz ile się da :tak::-):rofl2::rofl2::-)

My wczoraj wieczorem pojechaliśmy do ikei po ramkę, a kupiliśmy 2 szafki do łazienki :-D Wiszące i przecenione, super! Mieliśmy już 2 z tej serii i tak się czailiśmy, żeby jeszcze dokupić, no i wczoraj zobaczyliśmy, że likwidują serię i wszystko jest przecenione i to o ponad 50% :szok: No to kupiliśmy :tak: Dzisiaj będziemy montować :-D

Miłego dnia Kobitki :-)
U nas pada..:baffled:
 
dzień dobry
senis, stronka dlugo mi sie nie chciala otworzyć, ale wreszcie sie udalo. Zapisałam w ulubionych i jak tylko będę mogla kliknę codziennie ;)
esch, podziwiam, jak to możńa sie nauczyć plywać????

alwk, wicie gniazdka pelną parą...


a mi jakoś ciężo i boję sie że wpadam w ajkieś niedobre schematy... ponarzekam na zamknięym :(
 
Witajcie!
U nas znów piękna pogoda, słoneczko grzeje, więc zaraz idę ogródka na leżak pod kocyk. :-)
Jest u mnie pani do pomocy, zdecydowaliśmy się na taki krok - nie ma teraz u mnie mamy, mąż wpada i wypada, a ja mam dość patrzenia z pozycji leżącej jak dom mi zarasta. Pani będzie od większych prac, bo na co dzień pomagają mi chłopcy. Bardzo się cieszę, w godzinę starła kurze, umyła podłogi, powiesiła pranie, zmieniła pościel dzieciom, teraz prasuje zaległe prania - jestem bardzo zadowolona, będę korzystać raz w tygodniu.
Sensi, dziękuję za info u wózku, bardzo mi się podoba, przed nami wybór, a jest z czego wybierać. Głos na Kubusia oddany :-)
Esch, gratuluję sukcesów pływackich :-) Mam nadzieję, że katar wkrótce minie.
Alek, no to mieszkanko robi Wam się naprawdę super. :-):-)
Onna, trzymaj się, nie dawaj się złym nastrojom...
 
reklama
Ja wlasnie siedze i czekam na angielski... mam pisac zadanie ale jakos weny mi brak :-(

Sensi ja tez nie umiem plywac i do tego boje sie wody... stad to dla mnie wielki wyczyn!!!! Na basen z nauka plywania chodze z mezem od wrzesnia i sa juz efekty... choc na brzuchu boje sie plywac.... :-(

Aleczku chyba niedane bedzie mi odpocza... moze w nastepnym wcieleniu :-D Mam nadzieje ze Ty za montowanie szafek nie bedziesz sie zabierala???

Onna glowa do gory... bedzie dobrze... zaraz lukne na zamkniety....

Vinniki katar niestety dalej mnie meczy.... :wściekła/y:
:angry:
 
Do góry