reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie, ja znowu nie mogę nadążyć za Wami... U nas już remont na ukończeniu, chociaż jeszcze cała kartka wielka rzeczy do zrobienia wypisana. Musimy zamówić meble, bo po przeprowadzce mamy rzeczy upchnięte w starych szafach i w kartonach... Ale już jesteśmy u siebie i to jest najważniejsze. Nie liczy się już nawet to,że wakacje nam uciekły, mam nadzieję,że jeszcze odpoczniemy.
Bardzo pozdrawiam wszystkie 30tki, te w dwupaczkach i te już rozpakowane (może więcej niż wiemy... No i nowe też witam, więcej staraczek dołączy może.
 
reklama
hej:)
ja juz tu sie boje wchodzic, bo wszystkie myslicie ze juz pewnie urodzilam a tymczasem kiszka...
bylismy w szpitalu na ktg, wszystko ok, ale skurczykow prawie zadnych. potem zbadal mnie lekarz, stwierdzil rozwarcie na pol palca i powiedzial ze do porodu jeszcze daleko, hehehe:angry: byl bardzo niedelikatny, uciskal mi łapą aż po odbycie...wrrr, z kolei polozna byla bardzo mila, fajnie nam sie rozmawialo, moze jednak zdecyduje sie rodzic z nia, chociaz chcialam w innym szpitalu. zrobila mi masaz szyjki, nie powiem troche bolalo, ale moze cos sie ruszy, a i wg niej rozwarcie na 1 palec. jutro wieczorem jak nic sie nie rozkreci znow podjedziemy na ktg, a do szpitala powinnam sie stawic w poniedzialek na wywolanie, z kolei w tym drugim gdzie chcialam rodzic dopiero w srode. bardzo sie boje tego wywolania, w tym szpitalu gdzie bylam, powiedzieli mi ze robia 3 proby oxy i jak 3 nie zadziala wtedy cesarka... jak bylam to porodowka nawet nie byla za bardzo przepelniona, obejrzalam caly oddzial, jedna babka zaczynala wlasnie rodzic i sobie pojękiwala... jeju dotarlo do mnie ze mnie tez to czeka:baffled:
milego dnia!
 
witajcie
kajda ja po masazu poszlam na dluugi spacer po gorkach!! no i sie udalo bo na drugi dzien juz zaczelo sie cos dziac :) i nie martw sie na zapas tym wywolaniem! polecam chodzenie po schodach i spacery po gorzystym terenie :) a wtedy do niedzieli bedziesz juz miala dzidziusia przy sobie!
alek poszukam tej gazety ale nie mieszkam w polsce wiec moze byc trudno :(
eschenbach zazdroszcze nadal tych ogorkow!! a co do pilota to ona teraz chce wszystko ze stolu albo to czego my uzywamy. jak lezy na foteliku to sobie sama sciaga gazety ze stolu i "czyta" czyli dewastuje :) ehh ale nie moge na nia narzekac bo jest kochaniutka :)
 
Witam Dziewczynki:-)
Ja nadal nad morzem. Pogoda do d...:angry:Wpadliśmy więc do kafejki internetowej.
U nas dobrze tylko brzuch mi twardnieje coraz częściej zwłaszcza, gdy chodzę:baffled:Wczoraj świętowaliśmy moje urodzinki i przejadłam się pysznym torcikiem. Teraz dodatkowo pobolewa mnie żołądek.
Monik trzymaj się dzielnie. Dotrawcie z Majeczką do końca na pewno!!:tak:
Aluś gratuluję wyników Usg ( my też mieliśmy 1,4). Czyżby Twoje przeczucia się sprawdziły i będzie chłopiec:-)
Anuś tak ja jeszcze na wczasach do środy.
Powodzenia dla mamuś najbliższych rozwiązania pewnie za tydzień już nowe maluszki będą z nami:-)
Przepraszam, że tak krótko, ale czas mi się kończy.
Pozdrawiam cały wątek:happy:
 
Kajduś -czyżby już ????????
Oluś chyba Ty masz tel. do KAjdy??

Oj coś czuję ,ze ten masażyk pomógł !!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Ja wczoraj bylam na grzybkach w Lipnicy Murowanej ale niestety jakos grzybki sie pochowaly przed nami :-(

Aleczku to sa ogoreczki w zalewie: ocet, woda, cukier, papryka slodka, curry, pieprz, koperek, sol, cebula... pycha!!!

Kajdus czekam na info... jak na froncie??

Stefanka to chyba najfajniejsze miesiace Waszej corci... a jak zacznie chodzic to wtedy trzeba bedzie wszystko chowac z zasiegu jej raczek...:tak:

Antila moze w tym tygodniu pogoda sie Wam poprawi...
 
no jeszcze nie urodzilam, ale moze wreszcie cos sie zacznie. wlasnie wrocilam z ktg, skurczy żadnych, hehe, ale polozna zrobila mi znow masaz i rozwarcie na 2,5 palca, szyjka bardzo podatna, potem troche plamilam. polozna powiedziala, ze moga mi odejsc wody i moze cos sie ruszy dzis w nocy lub jutro... oby, bo dzis dopadl mnie straszny dół, az sobie poryczalam.
no nic, trzymajcie kciuki, żeby sie wreszcie zaczęło.
dobranoc!
 
Kajduś, kochana, tak nie można..:no:.Nie płacz bo maluszkowi się twój nastrój udziela. Uparciaszka masz w brzuszku ale w końcu wyjdzie:tak: innego wyjścia nie ma..:-) Będzie dobrze . Mi koleżanka polecała na wywołanie skurczów świeżego ananasa- ale jeszcze nie próbowałam ale szczerze mówiac nie mialabym nic przeciwko gdyby juz sioe urodziła. Tak czy inaczej trzymam kciuki za was - lada dzień będziemy świętować narodziny twojego synka:tak:

pozdróweczki
 
Witajcie:-)

Oj mam przeczucie, że Kajda to chyba już..,,po'', albo ,,w trakcie'';-):-)

Majeczko jak swędzenie? przeszło trochę?
Esch faktycznie brzmią pysznie:tak: nigdy takich nie jadłam..
Antilko wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin:-) trochę spóźnione te życzenia, ale z samego serducha:happy: a kiedy wracacie z nad morza?
Onna szybkiego skończenia remontu:-)
Stefanka :-)
Anusia jak Twoje samopoczucie?:-)
Moniś, Sensi, Vonko:-):-)

Ja właśnie smażę naleśniki:-) zaraz będę jadła;-)
miłej niedzieli:-)
 
reklama
Do góry