reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczynki kochane, weźcie podpowiedzcie początkującej staraczce... czy to normalne, że po 34h właśnie mi się @ skończyła? Przed braniem tabletek miałam bardzo nieregularne @, które trwały 6-8 dni. Później 13 lat tabsów. Tych tabsowych @ nie liczę, bo to nie @. W przerwach w braniu miałam @ ok 6 dni, albo jej nie było i lekarz decydował się wywoływać. Później znów tabsy. Teraz @ z odstawienia trwała 6 dni. Nastepna, 4 dni. A ta trzecia teraz właśnie mi się dziś po 34h skończyła. Co to ma być? Endometrium nie mam? Na początku poprzedniego cyklu miało 3,8. Wiem, że to mało, ale później nie sprawdzałam, a mój gin twierdzi, że już odchodzi się od tezy, że endo ma być ok 1 cm przed spodziewaną @, bo i w takich cienkich jak moje potrafi się fasolka zagnieździć. Więc co to było, to co się właśnie skończyło? Moment jakby odpowiedni, po 32 dniach... Doradźcie cos, proszę :confused:

Alek, trzymam kciuki!
Eschenbach Tobie też się uda! Jak się czegoś bardzo pragnie, to się udaje. Czasem po prostu maluch nie może się zdecydować na to, żeby pojawić się już.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Imbruglia - zapewne trzeba poobserwować - ale czasem skracanie cykli ( w tym krótkie @) występują przy podwyższonym fsh i obniżonej rezerwie.
Spróbuj zrobić w 2dc FSh,LH z krwi.
mam nadzieję ,ze to jakieś jednorazowe rozregulowanie . Musisz zobaczyć jak długo ten cykl będzie trwał.

Oluś :confused::confused::confused:
 
dziś mam drugi dzień cyklu :( jutro mogę zrobić? nie będzie się za bardzo różniło?
zastanawiam się też nad tą rezerwą... przy ostatnim USG, na początku poprzedniego cyklu lekarka, która robiła badanie mówiła, że mam dużo pęcherzyków w jajnikach, na różnym poziomie rozwoju. Aż się dziwiła, że tyle
 
Ostatnia edycja:
Witajcie wieczorkiem:happy:
Kochane jestem prze szczęśliwa:happy: z Maluchem wszystko dobrze:happy: ma już 67 mm, przezierność 1,4, serduszko bije ślicznie (słyszeliśmy:happy:), dr powiedział, że rozwija się bardzo dobrze, wszystko prawidłowo jak należy:-) dodatkowo dr zwrócił uwagę na ,,coś'' między nóżkami, ale powiedział żeby się jeszcze na tym etapie na nic nie nastawiać;-) będzie więcej widać za 10 tygodni:-D a! i to było pierwsze USG przez brzuch:-) mamy oczywiście fotki, jutro mąż zeskanuje, to przedstawię Wam Malucha:happy: kurcze! niepotrzebnie się tak denerwowałam, głupia jestem i tyle:no:
Esch dziękuję:happy: ale masz zacięcie do kibicowania:szok: i do wstawania:szok::-D ja teraz jak niemowlak- więcej doby przesypiam:-D a dzisiaj meczyk;-)
Imbruglia ja też miałam krótkie i raczej skąpe @, a endometrium było bardzo ładne, więc nie wiem od czego to zależy:confused: ale warto zrobić badania hormonów:tak: dzięki za kciuki:happy:
Anusia biedaku, okropne muszą być te bóle i bardzo męczące:baffled: na szczęście już niedługo;-) przecież dasz radę, bardzo dzielna jesteś:tak:
Vonko jeszcze Cię pawiki męczą?? ojej..współczuje, ja nie rzygam, ale mdli mnie jeszcze chwilami paskudnie:baffled:
Kajduś co widzę post od Ciebie, to mam nadzieję, że przeczytam ,,zaczęło się'':-D a tu wprost przeciwnie:-D ach ten mały uparciuch:tak:

A ja jutro znowu muszę iść do pracy, na szczęście tylko na parę godzin. Okazuje się, że jednak nie do końca sobie radzą beze mnie:-D i dobrze im tak..:-D a rano idę zrobić badania moczu i krwi, bo we wtorek ma wizytę u swojego dr:-) jak pójdę do niego z takimi ładnymi wynikami, to się ucieszy:-)

spokojnej nocy :-)
 
Oluś pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja też miałam 1,4
No i może będzie synuś !!!!niepotrzebnie się denerwowałaś super,że rozwija się dobrze i że wszystkie narządy na miejscu już około 18 tyg. powinno być widać jak płeć albo nawet wcześniej troszkę:-):-D:tak:;-)super
 
No piękne wiadomości wieczorową porą. Oluś nie czytaj jest wszystko w porządku, niepotrzebnie się denerwujesz a to nie jest dobre. Pogłaszcz brzusio :tak:
 
Moniś mąż powiedział, że mi wszystkie fora zablokuje:-D ale co ja poradzę, jak ja taki szperacz jestem;-) brzucho pogłaskany:happy: całuski dla Martusi:-)
 
Ja dzis w przerwach miedzy transmisjami robie ogoreczki... mam juz 35 sloikow ogoreczkow konserwowych, teraz jestem w trakcie robienia "ogorkow na krzywy ryj" i jeszcze w worku kolo 5 kg czeka na zrobienie.... ale teraz Wiselka gra wiec zrobilam sobie przerwe :tak:

Imbruglia jesli chodzi o badania to na poczatku watku Staramy sie Elzbietka wrzucila info o badaniach... poczytaj tam kiedy jakie badania robic... Co do Twojej @ to ja za wiele Ci nie pomoge... ja nigdy tabletek nie bralam, a moja @ jest co prawda troche nieregularna ale trwa 3-4 dni... moze Elzbietka cos podpowie??

Aleczku wiedzialam ze wszystko bedzie w porzadku!!!! To czekam na fotke Twojego malenstwa!!!

Kajda moze jestes juz na porodowce??
 
reklama
eschenbach wow ale jestes pracowita!! podziwiamm!!
alek gratulacje :) tez za duzo czytalam i nie moglam po nocach spac!! zdecydowanie zgadzam sie z twoim mezem :))
a wlasnie co z kajda??
moja malutka zaczyna pokazywac charakterek. daje nam do zrozumienia co chce np. siega po pilota raczka a jak go chowam i nie chce jej dac to wpada w zlosc!! dalam jej starego pilota ale nie wiem czy powinnam jej ulegac czy zaczac wychowywac??
 
Do góry