reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Majeczko zrób sobie kontrolnie enzymy wątrobowe- moze to cholestaza?
albo najzwyklejsze wysuszenie skóry
a na skurcze łykaj magnez- choć pod koniec ciąży wiem ,ze powinno się go odstawić ze wzgledu na skurcze macicy właśnie.
 
reklama
Anus, u mnie od paru dni lepiej jesli chodzi o te bole pachwin, prawie mi przeszly, czym jestem bardzo zdziwiona.. bo przeciez maly powinien coraz bardziej glowka napierac, a stad niby mialy byc te bole.... moze jakos inaczej sie ulozyl? a moze przez cwieczenia rozciagajace ud, ktore ostatnio uskuteczniam? ciekawe;)
majeczko, a gdzie cie swedzi ta skora? przy cholestazie to ponoc najbardziej na rekach i nogach. moze to faktycznie zwykle przesuszenie skory. smarujesz czyms? a mi niedawno wyszly rozstepy... i to z boku po lewej stronie tylko na wysokosci biodra. tak intensywnie smarowalam brzuch ze zapomnialam chyba o boczkach:baffled:
Esch, mam nadzieje, ze sytuacja w pracy sie polepszy:) podziwiam za wstawanie o 3 nad ranem;0 ja tylko troszke ogladam olimpiade, jakos nie mam do tego nastroju
moniolek, z zabezpieczeniem to ja nie poradze, my na pewno zostaniemy przy NPR, choc szczerze mowiac boje sie tych obserwacji po porodzie. poradz sie gina najlepiej przy nastepnej wizycie. caluski dla Martusi:)
Alus, ja od razu mialam przeczucia ze u nas bedzie chlopiec, nawet jak kiedys lekarz powiedzial po ktoryms usg, ze bedzie raczej dziewczynka, wiec cos chyba jednak jest w tej kobiecej intuicji:tak:
 
dzień dobry.

Kajda - jesteś jeszcze z nami?
ja dzisiejszą noc nie przespałam z powodu bóli :-( i teraz też boli..............
może powinnam odwiedzić gina ?
 
jestem, jestem dziewczynki i czuje sie swietnie:-D tradycyjnie wieczorkiem gorzej, troche bolesnych skurczy, ale nieregularnych i wyciszajacych sie i poza tym nic. moja ciaza bedzie trwac 10 miesiecy chyba:szok: na uparciucha nic nie dziala z polecanych sposobow....
anus, co cie boli? pachwiny czy skurcze sie pojawily?
 
Witam:-)

Majeczko_02 przekaż Monik że jestesmy z nią myślami i pozdrów serdecznie. Wierze że wszystko juz jest od kontrolą i Maja spokojnie doczeka do swojego terminu.

Kajdo - jak wyląda sytuacja???

Esch podziwiam w Tobie tą nieprzebrana energię:tak: Skąd w Tobie tyle czadu? Mnie by nic nie wyciagneło z łózka o 3:00 nad ranem.......no chyba ze poród:szok:
:-D:-D:-D

Majeczko współczuje Ci tego czekania, ja tez z natury jestem niecierpliwa i juz mnie zaczyna skręcac....a co bedzie póxniej? Strach pomysleć:dry:

Maniolku buziaki dla Martusi:happy: Jeszcze niedawno ADHD, a tu proszę,
Aniołek:-D:-D i niech tak zostanie:happy: Ja ostatnio rozmawiałam z kolezanka o tym jak poszukiwała opiekunki dla swojego synka. Az sie włos jezy jakie osoby sie zglaszają:szok: Najlepiej miec kogos sprawdzonego. Ja sama tez bedę musiała o tym pomyslec, bo raczj nie mam na kogo liczyć. Mama daleko:-(, a tesciowa - ???

Anuś masz racje - park lesnych niespodzianek brzmi bardzo zachecajaco:tak:, Dzieki za radę.

Alek może juz na najblizszej wizycie dowiesz się kto mieszka w brzuszku:tak:
A niebieski jest bardzo twarzowy:laugh2::laugh2::laugh2:

U mnie nic nowego, poza tym że rano budze sie ze zdretwiałymi rękami:confused:, czasem jakies zawroty głowy, no i oczywiście pawie:baffled: Na szczescie nie codziennie tylko jakies 2 czasem 3 razy w tygodniu.
Brrrrrr, juz bym chciała skonczyc z tym "całowaniem" porcelany.
 
Kajda - bolą mnie pachwiny, dołem brzucha ale tylko przy ruchu i półdupki:-):-Dteż przy ruszaniu i przewracaniu z boku na bok. :no::no::no:
czasem mam wrażenie ,że nie wejdę na łóżko porodowe a co dopiero na nim przemieszczać sie i rodzić.
Aby zejsc z łóżka w nocy do toalety albo wrócić do pozycji bocznej do snu to muszę wykonać niezłe akrobacje :-)
 
anus, no to ja mialam identyczne bole, tak jak ci pisalam od paru dni jest lepiej i prawie mnie nie boli. tez myslalam ze nie wleze na lozko porodowe, ani nie poskacze sobie na pilce itp. a lezysz czasem z poduchami pod pupą? mi to pomagalo. tak samo co noc klade sobie poduszke miedzy nogi jak leze na boku i stopy klade wyzej na kocu lub drugiej poduszcze. lekarz mi mowil, ze trzeba wyważyc, troche polezec, troche posiedziec troche pochodzic. sprobuj tez moze leciutko porozciagac uda np. w siadzie po turecku, albo w przysiadach trzymajac sie krzesla. a zadzwonic do lekarza nie zaszkodzi. mi moj powiedzial, ze gdyby mi sie spojenie rozchodzilo to nie mogalabym nic robic tak by mnie bolalo...
vonko, wspolczuje dretwienia rąk. a jeszcze bardziej tych pawi na tym etapie ciazy:baffled:niech juz odpuszcza!
 
Kobitki strasznie się denerwuję tym USG:-( jeszcze dzisiaj się naczytałam bez sensu i zła jestem na siebie! Głupia baba za mnie:wściekła/y:
Poproszę o kciuki, odezwę się wieczorkiem..
 
reklama
A ja wlasnie w pracy siedze i ogladam sobie na itvp transmisje z IO :-D:tak:... wczoraj bylam najlepsza... pisalam z dyrem pismo do zarzadu i na polowie ekranu mialam worda a na drugiej polowie ogladalam nasza Otylke :-D:-):tak: tylko sie zastanawialam czy dyro zwroci mi uwage... ale na szcescie nic nie powiedzial...

Imbruglia dla wiekszosci szczesliwy... ale na razie nie dla mnie... :-(

Kajda to rzeczywiscie straszny uparciuch z tego Twojego dziecka!!!!

Vonka ja sama sobie sie dziwie... bo w innych sytuacjach to mnie wolami z lozka trzeba zciagac!!!! A tu wystarczy budzik w nocy i ja lunatykujac zabieram podusie i wedruje do duzego pokoju przed TV:-D:-) z drugiej strony smiesznie to musi wygladac....:-):tak:. A tym wyrwaniem przez porod to sie usmialam niesamowicie!!!!

Aleczku sciskam kciuki i czekam na wiesci!!!


Oooo... zaraz nasze zlotka zaczna boj!!!!
 
Do góry