reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień dobry :-)

Ewuś ogromne i serdeczne gratulacje dla Ciebie i męża. ADRIANNO witaj na świecie :-):-):-)
Też czekam na relacje ;-)

Aleczku i u mnie dzisiaj zimno się zrobiło :dry: Ale po wczorajszym upale to chyba nawet wolę jak jest troszkę chłodniej. Wczoraj rano (tak po 6 rano) pojechaliśmy na giełdę poszukać okazji i tak szybko zrobiło się gorąco że szybko musieliśmy uciekać. Na dodatek żadnej okazji nie znaleźliśmy :-D
Majeczko Ty też już coraz bliżej końca jesteś :-) Szkoda że ta cukrzyca Cię dopadła, na szczęście jeszcze troszkę i będzie po wszystkim.
Sensi ja dzisiaj też mam taką samą górę prasowania :shocked2: Chyba ją sobie zostawię na jutro :-p
 
reklama
Majeczko witaj !!!!!

No przy cukrzycy musisz uważać...a mocno masz cukier podwyższony? dostałaś insuline od doktora?
A na niską hemoglobinę polecam kaszankę:-) tu w Polsce mozesz jej podjeść.
będziesz rodzić w Polsce czy u siebie?
a na kiedy masz termin porodu? bo rzeczywiscie nasze suwaczki się dziwnie róznią?
 
Witajcie :-)

Ewo ogromne gratulacje, Adrianko witaj na świecie!

Ja też czekam cierpliwie na relację :tak:

Najeczko gratulacje dla Ewuni z okazji pierwszego ząbka

Monik no widzisz tamten lekarz to jakiś amator

Oluś jak się czujecie?

Kajduś leżysz grzecznie?

Anuś jak przygotowania?

U mnie w weekend było bardzo gościnnie, przyjechali znajomi z córcią, śliczności no i uświadomiliśmy sobie, że na rewizytę to już we trójeczkę pojedziemy :tak: Dzisiaj spakowałam torbę do szpitala, jejku jest olbrzymia, mam troszkę stresa, śnił mi się Will Smith i pytał mnie na kiedy mam termin :-p następny sen to już z kruszyną, ale taką małą, że pampers kończył się pod jej oczami - chyba zaczyna mi siadać psychika, boję się strasznie, mamusie mam nadzieję, że mój przypadek nie jest odosobniony i że nie zwariowałam. Tatko jak wyniki wymazu będą w porządku wyjdzie w tym tygodniu i z tego najbardziej się cieszę :-)
 
Ewuniu gratuluję!!!:-)
Moniolku będzie dobrze! Strach jest całkim normalny, w końcu to pierwszy raz!:-) A kiedy idziesz do szpitala, bo nie pamiętam?:zawstydzona/y: cieszę się, że z Twoim tatą lepiej!
Aleczko nawet na jakiś mały wypad blisko nie jedziecie?
Miłego dnia Wszystkim!
 
Ewuś - serdeczne gratulacje dla Ciebie i męża:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
Adrianno witaj Maleńka, chowaj się zdrowo!:-D:-D:-D

Najko- gratulacje z okazji pierwszego zębolka:-D, teraz to juz się pokażą hurtem i Ewunia będzie miała spokój:tak: Fajne macie plany wakazyjno-wypoczynkowe. Przywieźcie ze soba duzo energii:-)
Maniolku wszystko masz "dopięte", a że człek duzo mysli, to zawsze coś wymysli, a potem się stresuje :-D. U mnie jeszcze szmat czasu ale po ostatniej wizycie w szkole rodzenia i "zwiedzaniu" sali porodowej, to nie tylko ja miałam nieprzespana noc - bo oczywiście sniło mi sie ze rodze:szok:.................Także mój mąz miał bardzo realistyczny sen że najpierw on rodzi "(za mnie:tak:) a potem nie daje rady i ja musze jednak sama.......... Rano obydwoje byliśmy zmęczeni jak po małym maratonie:-D:-D:-D. Normalnie nie wiem co to będzie jak jeszcze pochodzimy na te zajecia;-)
Cieszę sie że tata niebawem wraca do domku.

Ktos tu pisał o góóóóóóóóóóórze prasowania? Ja własnie dzisiaj takową pacę odwaliłam, ufffff. Teraz ide podgonic z obiadem bo chop niebawem zawita w progu, a micha nie gotowa;-)

Pozdrawiam wszystkie 30+ :-)
 
witajcie.... wybaczcie,ze tak pozno i tylko na chwilke,ale musze porozmawiac z rodzicami... wlasnie wrocilam ze szpitala i odezwe sie w miare mozliwosci za pare godzin jak juz troszke sie odnajdziemy w domu...
Adrianna Charlotte urodzila sie w piatek 11 lipca o godzinie 1h56 przez cc ...
wszystko wam opisze pozniej i dolacze zdjecia i filmiki... jestesmy przeszczesliwi,a Kruszyna po prostu wypelnia nas oboje niesaomwitym uczuciem szczescia....
jak tylko uda mi sie poczytam tez c u was

Ogromniaste gratulki :tak::tak::tak:
 
ewus, moje ogromne gratulacje!!!
no to jeszcze tydzien lezenia. chwilami mam juz naprawde dosc, brzuch mnie pobolewa i twardnieje, wczoraj wieczorem juz myslalam ze sie zaczyna, co chwile mi twardnial i sie wystraszylam. dzidziol szaleje, czuje ze jest nisko i napiera glowka, wypycha sie bardzo. no i boje sie porodu...
sciskam was wszsystkie, mocno mocno, na wiecej pisania mnie nie stac, buziaki!!
 
reklama
Ojej to zaraz rodzi Kajda, Moniś:szok: ale szybko to zleciało:szok::-D kto następny w kolejce?? chyba Anusia? czy Majeczka??:-)
Ewuś to zapoczątkowałaś..:tak::-D
Majeczko zaraz minie miesiąc, jak zrobiłam test, a ja do tej pory nie mogę jeszcze do końca oswoić się z myślą, że Maluszek we mnie rośnie:happy2:
Monik a na jaką ,,okazję'' polowaliście?;-)
Esch co u Ciebie?? kiedy lecicie na urlop?:-)
Moniś hihihi..ale się uśmiałam z Twoich snów:-D ale myślę, że to normalne:tak: i bardzo się cieszę, że z Tatą lepiej, daj znać jak będą wyniki:-)
Najeczko na razie nic nie mamy w planach:baffled:
Kajduś dasz radę! bądź dzielna!:-)
Anusia, Sensi, Vonko:-)

U mnie bez zmian, czyli spanie na okrągło, ciągłe zmęczenie, czasem mnie zemdli, na szczęście nie rzygam:-D leniu****ę sobie, czytam i bardzo mi z tym dobrze:tak:

buziaki dla Was:-)
 
Do góry