reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczyny mam pytanie.

Jeśli mam 40 dniowy cykl i okres pojawił mi się wczoraj tzn 12 lipca, kiedy teoretycznie mogę zajść w ciążę ???
 
reklama
Olica najczęściej owulacja jest na 16-12 dni przed spodziewaną miesiączką.
 
Mam nadzieję, że kiedy jutro tu zaglądnę EWA z Malutką już będą (czekając na Nie zapomniałam o różnicy czasu:zawstydzona/y:). Spokojnej nocy kobity. Zabieram się za prasowanie góry ubrań:dry:
 
witajcie.... wybaczcie,ze tak pozno i tylko na chwilke,ale musze porozmawiac z rodzicami... wlasnie wrocilam ze szpitala i odezwe sie w miare mozliwosci za pare godzin jak juz troszke sie odnajdziemy w domu...
Adrianna Charlotte urodzila sie w piatek 11 lipca o godzinie 1h56 przez cc ...
wszystko wam opisze pozniej i dolacze zdjecia i filmiki... jestesmy przeszczesliwi,a Kruszyna po prostu wypelnia nas oboje niesaomwitym uczuciem szczescia....
jak tylko uda mi sie poczytam tez c u was
 
Ewuś - ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!
Witaj Adrianno na świecie !!!!!!!!!
Gratulacje takze dla męża ...:-)

ja tez czekam z niecierpliwocią na relację :-D
 
Witajcie Kochane,

Znowu po długiej przerwie, ale to dlatego że byłam i szczerze mówiąc nadal jestem w Polsce a tu jak wiadomo mnóstwo latania załatwianie , zakupy, lekarze itd. Chyba nie dam rady przeczytać wszystkich postów ale chociaż z grubsza.
Zastanawiam sie czy jakieś nowe maluszki się pojawiły? i czy jakieś fasoleczki zakiełkowały w brzuszkach.? Z tego co zdążyłam zobaczyć to Ewuś urodziła właśnie córeczkę i chyba nasz Aleczek będzie miał dziedzię w lutym???:-)

Ewuś OGROMNE GRATULACJE !!! Niech sie chowa zdrowo!!!
Aleczku mam nadzieje że sie nie pomyliłam jeśli tak to tez serdecznie ci gratuluję!!!

Buziaki i pozdrowienia dla was wszystkich:tak:
 
EWUNIU GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA!!!
ADRIANKO WITAJ:-)

Majeczko fajnie, że jesteś:happy2:Jak się czujecie?
 
dzień dobry:-)

Ewuś OGROMNE GRATULACJE DLA WAS :happy2::happy2::happy2: z niecierpliwością czekam na relacje:tak:
Majeczko dziękuję:-) jak długo będziesz jeszcze w Polsce?
Najeczko fajnie Wam z tym urlopem:-) ja chciałam też w tym roku wyskoczyć nad morze, ale chyba nic z tego nie wyjdzie:-( planujemy remont na początku września, będziemy całkiem przerabiać pokój, więc wypadało by odłożyć trochę kaski:baffled: zresztą teraz będzie nam chyba coraz bardziej potrzebna;-)

a u nas dzisiaj szaro buro i zimno:-( lało całą noc, ja chyba wolę jak jest gorąco:tak:
 
reklama
to jeszcze ja....


Aleczku odnalazłam twój pościk z 18 czerwca jak piszesz o II kreseczkach... popłakałam się... To naprawdę cudowne - kazda z nas to przezywała i każda z nas tak czekała na te kreseczki. jeszcze raz GRATULUJĘ z całego serca...

Ja ja cóż meczę sie już w nocy stałam sie jakaś tak niecierpliwa i niespokojna . Hemoglobina nadal za niska no i dopadła mnie ( niestety) cukrzyca ciężarnych..Więc dietka żadnych słodyczy soczków i takich tam.. Za tydzień wracam mam i mam nadzieje że juz remoncik będzie skończony.
 
Do góry