reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Witam :)

No prosze jaka poranna burza mózgów:) Mi się cos o uszy obiło, ze dotacje unijne mają się ku koncowi, Agita prawda to?

Myslcie myslcie moze się dołacze ;) Mi jako bezrobotnej przysługuje 18tys dofinansowania na start z PUP, tylko tez nie wiadomo kiedy to się utnie ;/
 
reklama
Witam :)

No prosze jaka poranna burza mózgów:) Mi się cos o uszy obiło, ze dotacje unijne mają się ku koncowi, Agita prawda to?

Myslcie myslcie moze się dołacze ;) Mi jako bezrobotnej przysługuje 18tys dofinansowania na start z PUP, tylko tez nie wiadomo kiedy to się utnie ;/

Jakbyśmy wszystkie tak poszły na bezrobotne, to troche tych tysięcy by się nazbierało;-)
 
no ja niedługo bezrobotna tez będę więc kolejne 18 tysia już jest :) poza tym można otworzyć włsną działalność i chyba tez jakieś dofinansowania z UE są :)
 
Arco ;-) bodziaki sa po 7,99zl

a jak bedziesz kupowala to mzesz mi wziac ze 3 pary w rozm. 80/86???
Rubi ja na pewno nie będę kupować, męża muszę wysłać ale wątpię aby chciał jechać. Szkoda że nie wiedział wcześniej a byłam dzisiaj w Opolu :-(
Podobno Biedronkę mają koło Karolinki otworzyć jak dla mnie super ;-)
 
reklama
Anik z UE dla bezrobotnych otwierających działalnosc do 25tys obecnie (mam nadzieje, ze nie pokickałam), ale formalnosci o wiele wiecej i haczyków niż w PUP.
Ogólnie z UE są fajne dofinansowania ( moj przyszły szwagier ma firme co się tym zajmuje) tylko wiele wymogów trzeba spełniac.
 
Do góry