reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
jakies fatum na naszym pietrze panuje chyba 2 tygodbie temu jedengo sasiada zabralo pogotowie bo przestal mowic i sparalizowalo mu reke teraz ma juz obie rece sparalizowane i nogi a dzisiaj zmarl 2 sasiad na wylew !!! u nas na pietrze sa tylko 3 mieszkania jejku czy teraz czas na nasze ??? boze co to sie dzieje ???!!!!
 
ale sie rozpisałyscie???????????????

u nas ciezka noc ida zeby
dzien powitał nas mlekiem mgła jak 150 nic nie widać teraz robi sie troszke lepiej gdzies tam przebija sie słonaczko
przed nami dłuugo samotny weekend tata jedzie na dyzur wróci dopiero w niedzielke rano!!!!!!!!!!!!!!11:-:)-:)-:)-(
 
u nas swieci piekne slonce od rana i jest juz 11,4 stopnia :-) spacer morowany a popoludniu do lekarza ... !!! po L4

a wikus wstal jakis pogryziony kurde komary jeszcze sa chyba .... takie plamki ma .... bede u lekarza to zapytam czy moge mu wapno podac eby mu to zeszlo, a ja wczoraj moskitiere juz schowalam bo myslalam ze juz nie bedzie potrzebny a tu dupa !!! chyba bede musisla znowu go zalozyc....
 
U nas też jest piękne słońce idziemy po poudniu na spacer i po czapeczkę na zimę dla Kubaska:)Dziś odbieramy zdjęcia studyjne ze ślubu mam nadzieję że będą już mówili że dziś będą ale różnie to bywa...
 
witamy :) u nas pogoda tez ladna-swieci sloneczko i wyglada na to, ze cieplutko, bo w krotkich rekawkach chodza za oknem:cool2: nicolka na razie bawi sie na kocyku, ale widze, ze sie nudzi powoli, bo juz steka i kweka :) moze uda mi sie namowic tatusia na spacerek, ale chyba pozniej bo bidulek odsypia, bo byl wczoraj w pracy od 7:30 rano do 16, a pozniej od 22 do 7 rano, tak ze odsypia:tak: a nicola tylko od rana TATA i TATA i go budzi co chwile:sorry2::baffled::confused: :-)
milego dnia zyczymy :):-D
 
a jajajaajaa !!!
 

Załączniki

  • 1 rocznica 039.jpg
    1 rocznica 039.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 43
A mój Kubalek nie mówi tata. Woli mama albo baba. A na Julcię woła lala.
Szaleniec mały nie chce mi jeść ostatnio :baffled: Dziś mu ugotuję rosołek z lanymi kluseczkami, może się skusi:nerd:
 
reklama
A mój szaleniec śpi już dziś drugi raz.:szok:
Rano byliśmy u lekarza i na zakupach wróciliśmy po 11 i mały się zdrzemnął jakąś godzinkę:szok:
potem pojechaliśmy sobie na spacerek po powrocie wypił mleko i zasnął.Mam nadzieję że w nocy też będzie spał a nie wariował jak to robi już od tygodnia.
 
Do góry