reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witam z rana dziś czuje sie o wiele lepiej niż wczoraj.Amelka spała spokojnie całą nocke.A w kosciele dzisiaj tak sie rozgadała że niemogłam jej uspokoić jak ludzie spiewali to i ona troche smiesznie to wyglądało.

Pogoda dos dos wiec dzisiaj jedziemy do lasu pospacerować.

Wszystkiego naj naj dla Nicoli,Karola i Kamila na kolejne miesięcznice , dużo zdrówka kochane bobaski.
 
reklama
Wszystkiego dobrego dla Nicoli,Karola i Kamila na kolejne miesięcznice
My z Kubusiem dołączamy się do życzeń!

U nas błogi spokój Kuba właśnie przysnął więc rączkę mu posmarowałam jeszcze specyfikiem od oparzeń,na szczęście rączka dobrze wygląda.
Kurczę od jakiegoś czas nie poznaję mojego dziecka,jest takie pogodne i spokojne.Tzn szaleje mały wariat ale nie marudzi i nie płacze...Oby mu tak już zostało.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
A u nas masakra.Młody od wczoraj gorączkuje.W nocy było 39,2.Dostał czopek i spadło ale rano od nowa więc pojechaliśmy na pogotowie.A tam lekarz pożal się boże.Myślałam że go stamtąd na kopach wyniosę.Dziecko z gorączką prawie 39 a on mi wyjeżdża z tekstem ze nasz rejon to do przychodni należy i tam powinniśmy jechać.Ale z wielką łaską obejrzał małego zbadał i stwierdził zapalenie gardła.Zapisał antybiotyk i zadowolony.Wyszłam taka wściekła że pojechałam jeszcze do tej przychodni z nadzieją że trafie na kogoś normalnego i udało się.Była moja rodzinna.Diagnozę potwierdziła ale obyło się bez antybiotyku.Dała tylko syrop wapno i lakcid.No i czopki na gorączkę.
 
witajcie Kochane!!
nie ma jak niedzielny obiad u mamy... kurcze, tu internet działa jak by nie mógł, a u nas w domu nie ma wcale... czuję sie jak bez nogi, ale przynajmniej nic mnie nie rozprasza i powiem Wam, szczerze że dzięki temu moja praca mgr nareszcie nabiera kształtu!! :-D nie mówię że już kończę, ale przynajmniej dobrze mi idzie...

z nowości u nas - Martynka potrafi już w łóżeczku podciągnąć się do klęczka, sama stać w rogu łóżeczka, umie pokazać :jaka Martynka będzie duuuża" i "gdzie Zuzia (ulubiona lalka) ma oczko" :cool2:

my walczymy z katarem, Mała smarka jak z kranu...

dziewczyny kiedy wymienia się łóżeczko dla dziecka z tego niemowlęcego na takie normalne??
 
witajcie Kochane!!
nie ma jak niedzielny obiad u mamy... kurcze, tu internet działa jak by nie mógł, a u nas w domu nie ma wcale... czuję sie jak bez nogi, ale przynajmniej nic mnie nie rozprasza i powiem Wam, szczerze że dzięki temu moja praca mgr nareszcie nabiera kształtu!! :-D nie mówię że już kończę, ale przynajmniej dobrze mi idzie...

z nowości u nas - Martynka potrafi już w łóżeczku podciągnąć się do klęczka, sama stać w rogu łóżeczka, umie pokazać :jaka Martynka będzie duuuża" i "gdzie Zuzia (ulubiona lalka) ma oczko" :cool2:

my walczymy z katarem, Mała smarka jak z kranu...

dziewczyny kiedy wymienia się łóżeczko dla dziecka z tego niemowlęcego na takie normalne??
Co do wymiany łóżeczka to chyba najwcześniej po 3 latach
 
Witam jutro idę do pracy co prawda powiedzieli mi że pracy jest tylko na dwa tygodnie ale dobre i to ,8 zł na godezine troche mało ale trzeba od czegos zacząć.Z Amelka tesciowa bedzie siedziec a Wiki do przeczkola.Ide na 7 i do 15.
 
witam,

wszystkiego naj naj dla nazych maluszkow,

moj brat 18 miesieczny spi juz na normalnym od jakis 2 miesiecy ale nauka schodzenia z lozka czy kanapy trwala od kad maly nauczyl sie na nie wchodzic ja poczekam my mamy wyjmowane szcebelki w lozeczku wiec jak maly bedzie juz umial wychodzic to sam to bedzie robil.

u nas z nowosci maly mowi tata tata i kaka co chyba oznacza kaczka bo go uczylam i co widzi zoltego to powtarza kaka i kaka fajnie to wyglada i mowi aga zamiast mama !!! wogole jakos sie rozgaadal i jak zacznie to czasem nie umie skonczyc. pozatym nic wiecej....
 
reklama
MAMY 4 Z E B A !!!!!!!!!!11
dwójkę lewa!!!!!!!!!!!!!!!! jedynki prawej nie widać:confused::confused::confused::confused::confused::confused:



mam nadzieje na lepsze zachowanie i lepsze spanie a nie po 20 min!!!
nic nie moge zrobić?!?!?!?!?!
ale jak was czytam to widze ze nie sporo naszych maluchów tak śpi
 
Do góry