reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żyrafa Sophie

Witam

Ja własnie czekam na Zyrafke Sophie zamówilam ja z UK wraz z pluszowa Zyrafa Sophie dla starszej corki ...

Fajne sie Temat rozwija :-D:-D jest co czytac???

A te mamy co moja Zyfraki - jestescie zadowolone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
tak sobie przeglądam wasz wątek.....;-).... a to z racji tego iż ową żyrafkę mamy otrzymać w prezencie od koleżanki z Francji, więc byłam ciekawa co to jest :tak:
ale nie o tym chciałam napisać....

patrzcie co znalazłam na innym forum....
odnalazła się nasza zagubiona koleżanka zoska-samoska :rofl2::rofl2::-D:-D
zabawki dla najmłodszych - Niemowlę - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

p.s. mam pytanie to moderatorów...czy taką "koleżankę" można gdzieś zgłosić, znaczy się na inne fora, bo jak widać używa tego samego nicka więc jest łatwa do namierzenia ;-)
 
patrzcie co znalazłam na innym forum....
odnalazła się nasza zagubiona koleżanka zoska-samoska :rofl2::rofl2::-D:-D
zabawki dla najmłodszych - Niemowlę - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

p.s. mam pytanie to moderatorów...czy taką "koleżankę" można gdzieś zgłosić, znaczy się na inne fora, bo jak widać używa tego samego nicka więc jest łatwa do namierzenia ;-)

Myślę ze wystarczy odpowiedni post na tamtym forum i link na ten wątek he he :)
osoba reklamujaca coś na siłę skutecznie odstrasza od anego produktu :)
A każda mama i tak wie co ma kupić swojemu dziecku;-)
 
hehehe a wystarczy tylko napisac na tamtym forum ze to klamczuszka bo tam pisze ze zyrafki jeszcze nie ma a u nas ze jej synek jest z niej bardzo zadowolony:baffled:-ciekawe..... az mnie korci zeby sie tam zalogowac hihihi:-D


 
a ja kupiłam ta żyrafkę. obłędnie droga i obłednie fajna - pierwa opinia moja, druga Kacpra (6 miesięcy), który nie wyjmuje jej z buzi. W warszawie były do dostania w Czułym BArbarzyńcy, ja swoją przywlokłam z Paryzą z wyjazdu służbowego. Swiją drogą zycie zię zmienia, teraz zamiast po ciuchy do GAP'a pognałam po zyrafkę i specjalnego kucyka dla starszej. Boję sie sama siebie :)
 
Ja chciałabym coś wtrącić odnośnie jakości zabawek za 5 zł...
Mój synek niedawno dostał kierownicę (fajna, kolorowa, grająca) od swojego wujka. Bawił się nią. Po kilku dniach zablokował się guzik :eek: i cały czas wyła. Jakoś udało mi się go odblokować ale po tym co się z nią stało po kilku dniach to aż mnie zimny pot przeleciał!!! Z zabawki wypadła śrubka!!! :szok: Dobrze, że w odpowiednim momencie ją zauważyłam, bo za chwilę znalazłaby się w ustach mojego dziecka!!!
I tak na marginesie dyrektywy UE dotyczące produkcji zabawek narzucają również ich maksymalną głośność (dotyczy produkcji zabawek na terenie UE). Zabawki z made in China są strasznie głośne czasami swoich myśli nie słychać jak zawyje :baffled:. Przecież części do zabawek fisher price są produkowane w Chinach ale składane w UE więc dyrektywa je obowiązuje. Zabawki z UE ZAWSZE będą droższe, bo firmy MUSZĄ produkować zgodnie z dyrektywami.
Oczywiście macie dziewczyny rację że za reklamę i markę baaardzo dużo się płaci. Ja patrzę z perspektywy producenta: wymogi ISO często na prawdę są wysokie i wiele trzeba zainwestować, żeby je spełnić.
A no i jeszcze jedno: odnośnie znaku CE na zabawkach! Ten znak mówi o tym, że zabawka jest bezpieczna ale NIE GWARANTUJE że za 5 minut się nie rozwali!!!!!!!!!!!
A odnośnie żyrafy - widziałam ale nie kupię, bo mi się nie podoba :happy:
 
reklama
witam!
czy u was ta żyrafka naprawdę tak rewelacyjnie sie spisuje???:eek:bo ja mam ją od 2miesięcy i oprócz tego że ja nią piszcze dla małej podaje jak najczęsciej to ona się ną nie bawi.żałuję że wydałam na nią tyle kasy i ja bym jej innym mamom nie poleciła.liczę na to że może jak Olivka będzie trochę starsza to się nią zacznie interesować.pozdrawiam
 
Do góry