reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zyczenia urodzinowe dla majowych malcow !!!

reklama
kartka-4.jpg

Kochana Basiu i Sarah !!!
W każdej chwili, zawsze, wszędzie
Niech Wam w życiu dobrze będzie!
Niech Was dobry los obdarzy
Wszystkim, o czym tylko marzycie!
życzy ciotka Aga z Jasiem:)
 
agushka spóźnione ale bardzo szczere zyczonka urodzinowe dla Basienki :)))
Sarah same słoneczne dni miej w swoim zyciu,duzo usmiechu i zdrówka zyczy ciocia Paulina i Ola
 
słodka Sarah!!
Twoje pierwsze wielkie święto
mój maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół pełen werwy
miłą minę masz bez przerwy
Nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały

Życzy ciotka Martyska i Oliwiusianka:))

 
Zobacz załącznik 553472Slodka Sarah,zycze Ci zeby sie spelnily Twoje sny,bo juz je masz,niech kazdy Twoj dzien bedzie otoczony slodycza,miloscia,dobrem,cieplem promieniujacym od osob Tobie bliskich i...rosnij zdrowo Krolewno :o*
Fiore & Family
 
reklama
Do góry