reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
Gratulacje dla naszych wytrwalych kobietek,trzymam za Was kciukasy i mocno dopinguje:tak:
Ja od stycznia wystartowalam z Ewa Chodakowska 3x na tydzien skalpel plus marszo-biegi na biezni. Od dzisiaj wprowadzilam turbo spalanie Chodakowskiej zastepujac jednego skalpela.Jest ciezko ale sie nie poddaje.
Jesli chodzi o diete to 3 posilki i 2 przegryzki. Od czasu do czasu jak jest jakas okazja nie odmawiam sobie domowego ciasta,tortu czy dan jak pizza,kebab itp. ale wszystko z glowa.
 
właśnie jestem po wizycie u dietetyczki i od poprzedniej wizyty 2 tyg temu jest -2,3kg:-):-):-)za 2 tygodnie kolejna wizyta:tak:i jeśli mi się uda znów 2kg w te 2 tyg to będzie -10kg od początku:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Gratulacje, dziewczyny. Oby tak dalej. A ja trzymam wagę (47,5kg) mimo wcinania 2500 kcal dziennie :cool2:
wow Majandra tylko pozazdrościc ja o takiej wadze nawet nie mażę jak zobaczę 5 z przodu to chyba będę najśzczęśliwsza na świecie:-Dile masz wzrostu?
nigdy nie rozumiałam tego jak to może byc że ktoś je ile chce i co chce i wygląda super nie wpływa to na jego sylwetkę to NIESPRAWIEDLIWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
wow Majandra tylko pozazdrościc ja o takiej wadze nawet nie mażę jak zobaczę 5 z przodu to chyba będę najśzczęśliwsza na świecie:-Dile masz wzrostu?
nigdy nie rozumiałam tego jak to może byc że ktoś je ile chce i co chce i wygląda super nie wpływa to na jego sylwetkę to NIESPRAWIEDLIWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam 158 cm, ale ja nie jem co chcę. Wyrzuciłam mąkę całkowicie, więc siłą rzeczy moje menu jest mocno okrojone.

Oczywiście nie na stałe mam taki sposób jedzenia. Raz na jakiś czas wprowadzam sobie takie kilka dni bez zbóż. Najdłużej wytrzymałam 6 dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry