reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
Wpadam się troszku pochwalić :cool2:

Wczoraj zakupiłam nowe jeansy i uwaga rozmiar 30!!!!! Od dawna nie nosiłam tego rozmiaru a i jest nadzieja, że w końcu zaczne się mieścić w swój dawny rozmiar 28-29!!!!!! :-D Ale jestem happy!!!!

Koleżanka z pracy zachwycała się wczoraj jak to schudłam i to dodatkowo dodało mi sił na dalsze samozaparcie!!!!

Jak pisałam 8kg mniej!!!!!!
gratulacje , fajnie czuć sie fanie , nie???????????:tak::tak::tak:
 
Kasia te 8kg to chyba z Ciebie na mnie przeszło:wściekła/y:powiedz mi co robiłaś że tak dużo schudłaś i w jakim czasie?No i oczywiście GRATULACJE:tak:
 
Moniu moja dieta ma nazwe "mniej żreć" :cool2::tak::-D i coś powiem skrycie działa!!!!!

Poza tym ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia a no i po 18 góra po 19 nic nie jeść!!!!!
 
Moniu moja dieta ma nazwe "mniej żreć" :cool2::tak::-D i coś powiem skrycie działa!!!!!

Poza tym ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia a no i po 18 góra po 19 nic nie jeść!!!!!
To jest to co u mnie niemożliwe i nie do pomyślenia:zawstydzona/y: dlatego kg tylko sie pojawiają zamiast znikać:wściekła/y::zawstydzona/y:

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
reklama
To jest to co u mnie niemożliwe i nie do pomyślenia:zawstydzona/y: dlatego kg tylko sie pojawiają zamiast znikać:wściekła/y::zawstydzona/y:

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
Wazne zeby nie jesc chyba na 3-4 godziny przed pojsciem spac. Ja chodze spać okolo 24 wiec nie sposob zebym jadla o 18 i koniec:sorry2:. Jem po 19 i jakos nie tyje
Kasiu - to prawda - dieta NŻT czyli Nie Żrec Tyle lub jak ty ja nazywasz:-D jest rewelacyjna. Staram ja stosować od kilku lat i trzymam wagę i i czasem cos spadnie...za wyjatkiem niedzeli u mojej mamy - kilka dan, desery, lody:zawstydzona/y::baffled::cool2:
 
Do góry