reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

A ja się nie przyznaję nawet ile ważę, bo tak źle to jeszcze nie było :baffled: To znaczy teraz jest już o jakieś 2 kg lepiej ale muszę spaść.
Tygrysku jesteś moim idolem! Jak Twoja waga?
 
reklama
ja od ponad miesiaca nie stosuje zadnej diety, w niczym sie nie ograniczam ale za to biegam codziennie (prawie) na orbitku 10km. zrzucilam ok 2 kg glownie w biodrach a na tym mi najbardziej zalezalo. no i odzyskalam miesnie na tylku i udach bo po ciazy i kilkumiesiecznym lezeniu bylo kiepsko. teraz gdyby nie zwisajaca skora na brzuchu powiedzialabym, ze mam sylwetke idealna :-D o ile to oczywiscie mozliwe :eek:
 
ja od ponad miesiaca nie stosuje zadnej diety, w niczym sie nie ograniczam ale za to biegam codziennie (prawie) na orbitku 10km. zrzucilam ok 2 kg glownie w biodrach a na tym mi najbardziej zalezalo. no i odzyskalam miesnie na tylku i udach bo po ciazy i kilkumiesiecznym lezeniu bylo kiepsko. teraz gdyby nie zwisajaca skora na brzuchu powiedzialabym, ze mam sylwetke idealna :-D o ile to oczywiscie mozliwe :eek:
Gratuluje Iza!!!!!! A Orbitek to co...? bo slyszalam ale nie kojarze...:sorry::eek:
 
Miomo obżarstwa na wczasach waga u mnie na takim samym poziomie, wpierdzielałam przeważnie sałatki o owoce........
 
reklama
ja przed ciaza chodzilam 2 razy w tyg na fitness :pilates i stepping. podobalo mi sie. teraz nie mam mozliwosci:no::-(
 
Do góry