reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

Ze szwagierką miałyśmy zapisać się na jakiś aerobik,czy coś po moim porodzie,ale,że obie jesteśmy jak szczypiorki i czasu brak to zrezygnowałyśmy
 
reklama
Czy któraś z Was ćwiczy w domu/klubie lub uprawia jakiś sport?
do niedawna biegalam codziennie 10km na orbitku. potem przestalam z braku czasu. potem cwiczzlam brzuch- cale 2 dni i przestalam. obecnie nie robie nic.

Gratuluję, ale mi nie chodzi o wagę, bo ja już chudnąć nie chcę, tylko zależy mi na pozbyciu się brzucha.

nie dosc, ze mamy bardzo podobne do siebie dzieci to jeszcze nasze marzenia sie pokrywaja :-D

Ja codziennie ćwiczę :tak: 100 x powtórzeń brzuszki, 20x jednych ćwiczeń na nogi i pupe i 80x ćwiczeć na uda i pupe, 20x ćwiczeń na talie.
gratuluje samozaparcia!
 
Wpadam się troszku pochwalić :cool2:

Wczoraj zakupiłam nowe jeansy i uwaga rozmiar 30!!!!! Od dawna nie nosiłam tego rozmiaru a i jest nadzieja, że w końcu zaczne się mieścić w swój dawny rozmiar 28-29!!!!!! :-D Ale jestem happy!!!!

Koleżanka z pracy zachwycała się wczoraj jak to schudłam i to dodatkowo dodało mi sił na dalsze samozaparcie!!!!

Jak pisałam 8kg mniej!!!!!!
 
reklama
Wpadam się troszku pochwalić :cool2:

Wczoraj zakupiłam nowe jeansy i uwaga rozmiar 30!!!!! Od dawna nie nosiłam tego rozmiaru a i jest nadzieja, że w końcu zaczne się mieścić w swój dawny rozmiar 28-29!!!!!! :-D Ale jestem happy!!!!

Koleżanka z pracy zachwycała się wczoraj jak to schudłam i to dodatkowo dodało mi sił na dalsze samozaparcie!!!!

Jak pisałam 8kg mniej!!!!!!
Ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry