reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

No nie wiem:baffled:...mam 174 wzrostu...a BMI 21 wiec jak dla mnie bomba...nie chcialabym wazyc 53 bo przy 60 mowiono mi ze nie wygladam za dobrze- za chudo:sorry:choc czulam sie super!

:szok::szok::szok: Hruda ja myślałam, że Ty taka malutka jesteś w okolicach 160cm!!!! Serio!!!! Jesteś ode mnie 7 cm wyższa!!!!! No to fakt ważysz idealnie!!!!
Moje BMI wynosi 20 :sorry: niby jest ok, ale Agulka wiesz coś o tym bo masz tyle wzrostu co ja i przy 167cm waga 68 wygląda nieza ciekawie :tak: przed ciąża ważyłam 55kg wyglądałam idelanie!!! A w okresie "nasrania we łbie" ważyłam 50kg to był szok dla mojej mamy kiedy po pół roku nieobecności w kraju bo była u siostry ja dojechałam do niej w wakacje. Kiedy mnie zobaczyła to się popłakała.
 
reklama
Kasiu, Ty masz 167 cm i ważysz 68 kg? To Twoje BMI nie wynosi 20, tylko 24.:sorry::-p

Ah ta moja matematyka :-p źle obliczyłam tak się oblicza na szybko. Tak więc jestem na granicy otyłości :sorry: na razie jestem na etapie picia litrami wody :tak: już widzę efekty na cerze bo chrostki mi znikają :tak::laugh2: a i poza brzuszkami, które robię dwa razy dziennie jak się zmobilizuje to trzy razu dziennie po 100 powtórzeń robię pąpki 40 dziennie.
 
Ja przy wzroście 157 cm najmniej ważyłam 48 kg i też już nie za ciekawie wyglądałam. Teraz ważę 53,5 kg, czyli BMI mam 21,7. Marzy mi się 51 kg.
Majandra, ja jestem o 1 cm wyższa od Ciebie i ważę około 54 kg i dzisiaj rano jak spojrzałam do lustra o mały włos się nie przewróciłam- każde żebro prawie widać:szok: a buzie mam jak kościotrup pokryty skórą:-( Najgorzej jest wiadomo z brzuchem( bo wiadomo wisi sadło):zawstydzona/y: ale jakbym ważyła 48 kg to już bym chyba zniknęła z powierzchni ( tyle ważyłam w podstawówce:-p)
A te dwa kilogramy do wymarzonej wagi to pikuś:rofl2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
jak spowiedz, to spowiedz:-D:
162cm, 54-55kg
zachodzac w ciaze wazylam 58kg, wiec teraz jest duzo lepiej, jednak chce dobic do 51-52 jak to bylo zeszlego lata. idzie wiosna, beda swieze owocki, warzywka, to zleca te 2-3kg bez problemu.

choc przez ostatnie tyg jakos sie dziwnie czuje, taka strasznie szeroka i roztyta:szok:
 
ale wyznania kobietki
ja mam 167 cm obecnie po 6 latach bycia tłuścioszkiem waże 73 kilo jeszcze nie jest to ideał ale dowagi z przed 1 ciąży brkuje mi 3 kilo a do wagi super laski to jakieś 10 tylko ja mam grube kości i już teraz przy takiej wadze widac kości miednicy i wystające krzywe żebra pomimo oponki na około brzucha a jak zaszłam w ciąże z wiki to miałam 82 kilo
 
reklama
Do góry