reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

A ja donosze (uprzejmie:-p) ze moja domowa waga okazala sie bardzo kolezenska gdyz pokazala dzis 63 czyli tylko 2-3 kg do mojej wymarzonej wagi ( z czasow swietnosci czyli o ktorych pisala Justyna na innym watku:-p) a o 5 mniej niz waga przed ciaza:tak::laugh2::-)
 
reklama
Wróćmy z wagą do wątku o wadze, ok? ;-)
Kasia, te 10 kg to Ci zostało jeszcze sprzed ciąży?

Ja już wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale długo to trwało :wściekła/y::-p:zawstydzona/y:

Aniu te 10 kg zostało mi po ciąży :-( przed ciążą nie miałam problemów z wagą. Myslałam, że jak byłam szczupła to szybko wróce do siebie, a tu wielka dupcia :-( co prawda jest w tym dużo mojej winy bo przez ciąże i później parę miesięcy po niej w ogóle o siebie nie dbałam (tzn pozwalałam sobie na zbyt wiele z jedzeniem) i jeszcze mi troszke przybyło. Teraz mam mega problem ze zrzuceniem wagi. Tyle mam ubrań, w które tak bardzo chciałabym się znow miescić.
 
A ja donosze (uprzejmie:-p) ze moja domowa waga okazala sie bardzo kolezenska gdyz pokazala dzis 63 czyli tylko 2-3 kg do mojej wymarzonej wagi ( z czasow swietnosci czyli o ktorych pisala Justyna na innym watku:-p) a o 5 mniej niz waga przed ciaza:tak::laugh2::-)


Ty ważysz 63kg???? W życiu bym tego nie powiedziała :tak: myslałam, że ważysz gdzieś z 53kg.
 
a mi te 2-3 kg przybyło od jesieni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na roczku Adasia ważyła tyle co sprzed dwóch ciąż:sorry::tak: ale juz krem wyszczuplający poszedł w ruch:-D jeszcze muszę się zmobilizowac do ćwiczeń porannych i chyba fundnę sobie jeszcze raz Lineę:rofl2:
 
A ja bym chciała,żeby ktoś wyciął mi skórę z brzucha,bo ogólnie jestem chuda,ale brzuch nie ciekawy. Nie wiem,czy brzuszki pomogą. Tylko trzeba się wziąść,a nie myśleć o nich:zawstydzona/y:
 
No nie wiem:baffled:...mam 174 wzrostu...a BMI 21 wiec jak dla mnie bomba...nie chcialabym wazyc 53 bo przy 60 mowiono mi ze nie wygladam za dobrze- za chudo:sorry:choc czulam sie super!
ja mam 171 i ważę 52, więc pomyśl jak chuda jestem:baffled: nie chwalę się, żebyście "grubaski" nie myślały,bo nie jest mi tak super z tymi gnotami
 
Ja przed slubem przy wzroście 1,68 ważyłam 48kg, oj jak to strasznie wyglądało a we łbie miałam nasrane, że to piękne jak tak gnaty odstają.
 
reklama
Do góry