reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

a ja ostatnio caly czas jestem glodna i nie potrafie się zmobilizowac aby wziąść sie za siebie tylko jem i jem...:wściekła/y:
 
reklama
ja od dziś też zaczelam walkę z moim obzarstwem mam jeszcze 20 tabletek zelixy więc od dzisiaj znów się będę nią truć;-)a jak się skończy to chyba też kupię tą linea bo nowej recepty na zelixe już napewno nie dostane no i boję sie trochę ich tak dużo brac bo są szkodliwe duże gorsze niż linea:sorry2:
 
Skusiłam się na tą linee. Kiedyś robiłam diety kopenhaskie z dobrym skutkiem ale teraz poprostu mi się nie chce. Zobaczymy co dadzą tabletki. Tylko na moje oko za mało tam l-karnityny. Aeby był efekt powinno się brać ok 1000-1200mg na dzień a tu wychodzi ledwie 300.
Jeśli nie macie czasu na gimnastyke, wyjście na długie spacery albo nie chce wam się poprostu ćwiczyć to polecam mate do tańczenia. Kupiliśmy taką synkowi. Oprócz typowej stepmani do tańczenia dostał gre olimpiada podwórkowa. Mówie wam ile potu wylewam na tej macie to niesamowite. Dwa - trzy razy w tygodniu takiego szaleństwa musi dać efekty :-D. Do tego ile przy tym uciechy ma dziecko (jak się mamie nogi plączą :sorry2:).
 
Atru pomykala na tej macie i tez zachwalala.A wlasnie Atru gdzie sie podziewasz??????
 
Gabids już się o Atru pytałam : ) Anetasa napisała, że Atru znikła po informacji,że ma problem z oczami : (
 
Dziewczyny ile przytyłyście w czasie ciąży i ile Wam jeszcze zostało do zrzucenia - jeśli coś zostało - ??????
 
reklama
Ok już mniej więcej wiem przeczytałam początek forum : ) a myślałam, że tylko ja jestem tu taka wielka mam 167cm wzrostu
 
Do góry