reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

Monia, to co bierzesz się od pierwszego? Ja bym się do Ciebie przyłączyła. Byśmy zdawały tu relacje z tego ile ruchu mamy, co jemy, co czujemy. Może ktoś jeszcze?

Ja muszę brzuch zrzucić, bo tak mi urósł, że wieczorami wyglądam jak co najmniej w 6 miesiącu ciąży :-D

Wczoraj miałam nie jeść kolacji, ale skusiły mnie pyszne placki z jabłkami :zawstydzona/y::sorry:
 
reklama
ja bym chciala, ale nawet sie nie zabrieam, bo nie dam rady. zaokraglilam sie ostatnio, sama waga nie spadnie....chyba trzeba mniej żreć:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja moze nie tyle,ze musialabym cos zrzucic,bo ogolnie to ciesze sie,ze przytylam i waze 58kg,ale systematyczna gimnastyka np. brzuszki, fikanie nogami i koniecznie cos na wzmocnienie plecow przydalaby sie
 
tak dołączę się:tak:razem raźniej:-)
więc mój plan to:
5posiłków dziennie przerwy ok 2,5-3godzinne
(oczywiście zdrowych posiłków w tym 3 główne i 2 przekąski typu owoc np)
codziennie jakiś ruch ok 30min
zamiast białego pieczywa ciemne
więcej warzyw i owoców
min słodyczy
dużo wody min
 
No to super, Monia. Cieszę się, że nie będę sama. Ja przede wszystkim ograniczam późne kolacje. Słodyczy nie jadam wcale, więc nie mam co ograniczać :-D Co do ruchu, to mam go za mało, ale postaram się wprowadzić jakieś ćwiczenia, np. jogę.
 
Ostatnia edycja:
ja bym chciala, ale nawet sie nie zabrieam, bo nie dam rady. zaokraglilam sie ostatnio, sama waga nie spadnie....chyba trzeba mniej żreć:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja bym nic nie dodała pisząc tu posta.......... u mnie tak samo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: choć teraz na Andrzejkach zostałam obdarzona takim komplementem: WYGLĄDASZ SUPER, JAK SZESNASTKA:-D
 
Majandra kolacje powinno się jesc ok 3 godziny przed pójściem spac bo jak się robi za duże przerwy to też niedobrze bo metabolizm zwalnia
 
reklama
Do góry