reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
miało byc samo śniadanie ale stwierdziłam że jednak nie i teraz wcinam paluszki rybne 4szt to będzie mój obiad
 
Jak Wam idzie dziewczyny?U mnie chyba spadlo bo portki jakby luzniejsze ale jeszcze sie nie wazylam.Musze kupic jakas pozadna wage co mierzy bmi,tluszcz,wode.
 
ja jak narazie (po dniu kobiet)się trzymam jem prawidłowo i piję dużo płynów no i cwiczę mniej niż kiedyś ale zawsze coś i waga dziś pokazała mniej niż tydzień temu o 0,5kg ale i tak jest jeszcze większa niz na suwaczku buuu....
Gabids ja mam zwykła wagę elektroniczną i uważam że jest ok ważę się prawie codziennie ale najważniejsza waga dla mnie jest piątkowa

Gabids jak wygląda Twój całodniowy jadłospis? co ile jesz?ćwiczysz?
 
Ostatnia edycja:
Monia ile wiecej wazysz niz na suwaczku?
Ja nie cwicze:zawstydzona/y:Od kwietnia ide do pracy wiec ruch bede miec.Narazie zbieram sily;-)
na sniadanie jem zawsze to samo to znaczy jakies gotowe musli(uwielbiam takie jedne z Lidla w niebieskim blyszczacym opakowaniu)z mlekiem1.5%.za dwie godz jem jogurt Activia i mandarynke lub jablko_Obiad zazwyczaj lekki-jakas salatka z kurczakiem lub feta zawijana w placek a kolacja to obiad z rodzina ale juz nie dokladam weglowodanow czyli jem tylko miesko,rybke,danie wegetarianskie z surowka bez ziemniakow,makaronu czy ryzu.
Duzo pije wody,herbatek ziolowych,owocowych i dwie kawy z mlekiem bez cukru(nie slodze juz ponad 10 lat)
Praktycznie nie jadam pieczywa .U nas zreszta nie jada sie kanapek wiec chleba zbytnio nie kupujemy.I staram sie nie jest slodkosci i tlustych dan.
 
dziś wazyłam 69,1 więc 0,9kg więcej ale jest ok bo w zeszły piątek miałam 69,6 i tak z 2 tygodnie waga mi stała
wg mnie twój jadłospis jest ok jak byś dołączyła jakies cwiczonka to waga i cm by ładnie szły w dół...
 
Monia dzieki za opinie:-)mam nadzieje ze uda mi sie wytrwac na tej diecie bo slodkosci mnie kusza.
 
najgorsze początki później będziesz przechodzic obok słodkiego i cię nie będzie kusic..wyznacz sobie ze 1 dzień w tygodniu możesz sobie zjeśc coś słodkiego np kawałek ciasta albo kawałek czekolady byle nie dużo
 
reklama
Do góry