reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

Obejrzałaś już, Monia? Ja jestem zdziwiona jak mało im lat życia dają po tym treningu i diecie. Przecież 75 lat dla kobiety ćwiczącej i dobrze odżywiającej się, to stanowczo za mało.
 
reklama
Majandra obejżałam przy okazji pocwiczyłam na stepie 25min:-):happy:no i mnie to dziwi że ona w 2 miesiące schudła tak dużo no i z tym wiekiem do przeżycia to też trochę dziwne:sorry2:
znów ostro wziełam się za moje odchudzanie .....MUSZĘ dac radę

własnie chciałam sobie obliczyc wskaźnik BMI i wyszło mi 338.2:szok:już wiem dlaczego bo pomyliłam rubryki i zamiast wagi wpisałam wzrost i na odwrót:-D
 
Ostatnia edycja:
Nie, no 12 kg w 2 miesiące to za dużo. Ja jestem zwolenniczką powolnego zrzucania wagi, bo wiem, że dzięki temu jest mniejsze prawdopodobieństwo efektu jojo i zarzucenia diety przed czasem.
 
Nie, no 12 kg w 2 miesiące to za dużo. Ja jestem zwolenniczką powolnego zrzucania wagi, bo wiem, że dzięki temu jest mniejsze prawdopodobieństwo efektu jojo i zarzucenia diety przed czasem.
ja też wkońcu to zrozumiałam uważam że prawidłowo jest chudną ok 3kg na miesiąc
 
Majandra ale to w dużej mierze zalezy od wagi początkowej jak ktos ma większa nadwagę to wiadomo że na początku bedzie waga szybciej spadała a jeśli waga jest w miarę prawidłowa to ubytek wagi jest mniejszy
 
No na pewno, bo np. osoba ważąca 55 kg zjada 1800 kcal dziennie i jeśli zejdzie do 1400 kcal (przykładowo, bo ja kcal nie liczę), to wiadomo, że zrzuci mniej niż osoba, która jadła 2500 kcal i też zeszła do 1400 kcal. No i jeszcze zależy od ilości dodatkowego ruchu - u mnie zero. :zawstydzona/y:
 
Monia ten program to nic ciekawego jak dla mnie.Pokazuja wszystko to co wiemy i raczej tak nie konkretnie.Zadnych rozpisek dietowych czy treningowych.Od tak po lebkach wszystko.Nic ciekawego,reklam chyba jest wiecej niz tego programu.

A co do mojej wagi hmmm powiem Ci ale na ucho ok:-)
Waga startowa 85
Wzrost 168
Chcialabym wazyc 70 kilo.

Tak sobie chodowalam ten tluszczyk i chodowalam no i mam.Tym bardziej ze tutaj na wyspach nie mam wielkiej motywacji zeby szczuplo wygladac bo wkolo same babeczki srednio 90 kilo.Maz tez sie nie czepial.Ale robie to dla siebie,dla zdrowia.Serio.Musi sie udac!
 
Gabids jeśli porządnie się weźmiesz to uda Ci się jestem tego pewna i trzymam mocno kciuki za Ciebie:-):tak:a masz jakiś plan? jskies zasady których będziesz przestrzegac?
 
reklama
Monia ja tez juz nie wierze w zadne diety wiec jade na mniej zrec poprostu.Od kwietnia bede pracowala bardziej fizycznie to wliczam to jako ruch bo juz na silownie nie dam rady finansowo.Mysle zeby zaczac biegac i nawet juz znalazlam latwy plan PUMA dla zacynajacych biegac.Tylko samej troche mi sie nie chce.Moze z Fabiankiem zaczne?Tylko nie wiem czy on nie za maly jeszcze to znaczy da rade biegac ale czy to nie odbije sie na jego zdrowiu.
No i u mnie jeszcze podstawowa zasada to 3 glowne posilki i nic wiecej.Ja nie moge miec przekasek miedzy posilkami bo wystarczy cos malusienkiego jak przegryze to juz rusza lawina.I zawsze to przegryzki mnie gubily.No i najgorsze sa wieczory.
 
Do góry