reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

Gabids ale powinny byc jeszcze 2 posiłki w postaci np owocu z tego co wyczytałam to 2 osoby jedząc tą samą ilośc kalorii jedna może schudnąc a 2 nie ponieważ te kalorie powinny byc rozłożone na 5 posiłków co 2-3 godziny jeśli przerwy między posiłkami są za duże metabolizm zwalnia
 
reklama
Monia wiem to ze powinnam miec 2 przegryzki ale uwierz mi one zawsze mnie gubily.Nawet mala mandarynka.Mam zamiar pic kawe z mlekiem w ramach tych przegryzek.To tez bedzie jako przegryzka bo mleko to bialko,tluszcze i cukry.
Monia a ile masz wzrostu?
 
Monia wiem to ze powinnam miec 2 przegryzki ale uwierz mi one zawsze mnie gubily.Nawet mala mandarynka.Mam zamiar pic kawe z mlekiem w ramach tych przegryzek.To tez bedzie jako przegryzka bo mleko to bialko,tluszcze i cukry.
Monia a ile masz wzrostu?
161cm

Gabids uwierz najgosze początki są później organizm się przestawia. Mnie np pierwszy tydzień strasznie ciągło do słodkiego i zamiast słodyczy jadłam wafle ryżowe na poczatku nawet po 3-4 że 1 paczkę miałam na 1 dzień i stopniowo ochota na przegryzanie zaczęła zanikac staram się jesc regularnie i nie jestem głodna między posiłkami
a i ważne trzeba dużo pic wody,zielonej,czerwonej herbaty itp 2 litry dziennie
 
Ostatnia edycja:
zla jestem.
Maz na dzien kobiet przyjechal z pysznosciami i jeszcze pizza.
Zjadlam zeby nie robic mu przykrosci..
jutro jest nowy dzien prawda?:zawstydzona/y:
 
zla jestem.
Maz na dzien kobiet przyjechal z pysznosciami i jeszcze pizza.
Zjadlam zeby nie robic mu przykrosci..
jutro jest nowy dzien prawda?:zawstydzona/y:
Gabids dziś miałyśmy święto ale od jutra zero przyjemności:-p
ja też zgrzeszyłam dziś i to swiadomie stwierdziłam że dziś dzień kobiet i też mi się cos od życia należy i na kolacje zrobiliśmy frytki +rolady z piersi z kurczaka z serem w środku :zawstydzona/y:ale jutro środa popielcowa i post więc jutro będzie tylko śniadanko i mam nadzieje że nic więcej......
 
Monia tylko sniadanie?Dajesz rade?
To moze ja tez dzisiaj bede poscic.Sprobujemy razem?
 
reklama
Majandra wiem i pomyslalam ze obiad jakis skromny jeszcze zjem a na kolacje tylko zupka pomidorowa na kucharku i koncentracie bez wkladki.Tak do popicia bardziej.
 
Do góry