reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
Dzięki Majandra dzis waga pokazała więcej nie tydzień temu bo 69,5 ale nie załamuję się i walczę dalej:tak:po niektórych ubraniach już widzę ale jak dla mnie to mało i walcze o jeszcze;-)wymyśliłam sobie nowy sprzęt do cwiczeń a mianowicie wziełam sobie ze spiżarki drewniany schodek i mam step:-)wyciska poty lepiej niż rowerek:-)w sumie do wakacji jeszcze dużo czasu więc mam nadzieję że dam radę a kciuki bardzo potrzebne
 
Monia, ja podziwma i trzymam kciuki!

ja zawsze bylam z tych ruchliwych, ale na stare lata nie chce mi sie ruszyc tylka:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny jak wam idzie spadek wagi ,ćwiczenia i dieta. U mnie ostatnio ciut gorzej co nie znaczy że źle na wadze mam troszkę więcej niż w suwaczku ale nie zmieniam go bo wiem że za niedługo znów będę tyle miała;-)zrobiłam sobie suwaczek taki jak Gabids ale go nie wklejałam i już 40%za mną:szok::-)
Gabids a ty od jakiej wagi zaczynasz,jaki jest twój wzrost i jak chcesz schudnąc tzn jakas dietka czy poprostu MŻ-WR?

ja postawiłam sobie 5 postanowień których musze się trzymac
1)cwiczenia 30min dziennie
2)pic 2 litry wody
3)zero słodyczy i pustych kalorii
4)jeśc 5 małych regularnych posiłków
5)ostatni posiłek 3 godziny przed snem
:-)
 
Monia, ja na razie na ćwiczenia czasu i siły nie mam, więc bazuję wyłącznie na MŻ i podobnie jak Ty nie jem słodyczy, jem mniej i nie jadam kolacji lub bardzo skromne. Waga powolutku spada.
 
U mnie równiez zastój, od dzis miała byc siłownia, ale...................... młody zachorował i sąsiadki córka też.............. więc może od następnego poniedziałku uda się ;-)
 
oglądałyście w niedziele ten nowy program na TVN Cofnij Zegar?ja przegapiłam i chętnie zobaczyła bym go na necie bo na powtórkę nie chce mi się czekac......
 
reklama
Do góry