reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
też mam wizje jak Majandra
tzn nie jestem przekonana co do diet dla mnie to jest najprostsza droga do efektu jo-jo
mi samej zostało te cholerne 6 kilo bvuuuu mój brzuch to zwis tłuszczu :(((
jestem po cesarce i nie moge jeszcze za bardzo ćwiczyć ale w planach mam juz za 2 tyg startowac na basen (zobaczymy co moj gin na to) Monia moze i Ty sie zapisz???
zero słodyczy (jak łatwo sie pisze) napojów typu cola, posiłki czesto a mało i wprowadzenie jakiegos ruchu i powinno byc dobrze :))

moja mama bierze od 2m alli i jest bardzo zadowolona schudła 5kilo bez głodzenia sie.....

a wasi mężowie mają nadwage za to mój ma niedowage, taki szczypiorek sie z niego zrobił.... no ale jak on nie je słodyczy przestał pic (a spory juz brzuszek dostawał od piwa) i ma sporo ruchu to co tu sie dziwic.... tylko ja popadam w kompleksy... :((
 
no wlasnie u mojego W najgorsze jest to ze ma siedzacy tryb pracy i praktycznie zero ruchu i do tego niestety strasznie go ciagnie do slodyczy co maja chyba rodzinne
sa takie slodycze ktore kupuje moja tesciowa np takie coś hmm nie wiem jak to nazwać takie czekoladowe bąbki w srodkuz bita smietana na ktore nawet patrzec nie moge a ona daje to Zuzce dosc ze sam cukier to jeszcze mnostwo konserwantow
ja strasznie lubie jesc ale potrawy z dobrych produktów nawet chleb z masłem o ile jest to upieczony przeze mnie pyszny chlebek żytni z mąki pełnoziarnistej na zakwasie polecam mniam no i takiego chleba duzo sie nie zje bo strasznie zapycha ;)
 
Monia, Agulka i kto tam jeszcze chce: weźmy się razem za siebie. Mnie Monia bardzo zmotywowała i od soboty jem lepiej i mniej, a od dziś biorę się za ćwiczenia. Znalazłam płytę z power jogą i się załamałam: jakie to trudne! Ale się nie poddam.
W sobotę (22.01) ważyłam 56,3 kg. To najwięcej jak dotychczas. Dlatego tak mną to wstrząsnęło. Dziś 56,1 kg. Niewielki spadem, ale zawsze coś. Dziś niestety zjadłam niezdrowe śniadanie, bo pustki w lodówce, ale mam nadzieję, że to się już nie powtórzy.
 
Ja dziś zaczęłam bez cukru w kawie ( a uwielbiam słodką), kole tez wyrzucam, bo to bomba, a też pije litrami, bo uwielbiam..........no cóz uzależniona jestem:zawstydzona/y:............. mam nadziję poćwiczyc z Maja jak wróci z przedszkola
 
fajnie wiedziec że kogos motywuje:-)
Majandra i jak Ci idą cwiczenia i zdrowe odżywianie?
Agulka dobry start najważniejsze najpierw zrezygnowac z najbardziej kalorycznych rzeczy typu,słodycze,cola,fast-foody itp no i cwiczyc :tak:
mi wkońcu udało wziąsc się za siebie na serio cwicze codziennie (no niekiedy zdarzy się dzień że odpuszczę sobie),nie jem słodyczy ale nie mówie im całkowitego NIE bo jak sobie całkowicie zabronię to wiem że prędzej czy później się na nie rzucę więc raz w tygodniu mogę zjeśc kawałek ciasta lub innego słodycza i jak narazie może 2 razy coś zjadłam od 1 stycznia:tak:nie smaruje chleba masłem,staram się nie jeśc smażonych potraw .......mam nadzieję że tym razem mi się uda
 
Dziś tak średnio. Ja na szczęście nie mam problemu ze słodyczami i słodkimi napojami, bo za nimi nie przepadam. Mnie gubi pieczywo. Dziś nie ćwiczyłam, bo cały dzień poza domem byłam.
 
witam dziewczyny;)ja przed ciążą ważyłam 58 kg,przytyłam do 79 poniewaz musiałam jeść bo nie miałam pokarmu-ale czego sie nie robi dla dzieciaczka;))))zaczynam od lutego diete dr,dukana.Znajoma z pracy przy tej diecie schudła w 3 mies.15 kg i wygląda świetnie.Dieta polega na jedzeniu przez pierwszy tydzień samego mięsa gotowanego chudego,nastepnie wprowadza sie warzywa i jogurty niskotłuszczowe.je sie ile chce ale tylko te produkty;)daje rewelacyjne i szybkie efekty;) więc do lata może zdąże zgubić conieco;))trzymam za was kciuki;)
 
reklama
ja Dukana próbowałam ale nie dałam rady wytrzymałam zaledwie 3 dni na własnej skórze przekonałam się że najlepsza jest MŻ-WR:tak::-)
 
Do góry