reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

WOW :szok::szok::szok: Luczynka gratulacje oby tak dalej, wytrwałości życzę!!!

Nie sądziłam że jakakolwiek dieta może przynieść taki efekt w tak krótkim czasie:shocked2:
mju ma rację tylko nie zniknij!!!!!
 
reklama
Kurde Luczynka świetnie. Ja też bym tak chciała chudnąć najlepiej nic nie robiąc:-D:-D:-D:-Dleżeć sobie przed TV a kilogramy same lecą:-):-)
 
Luczynka super efekt w tak krótkim czasie.
Ja jednak czekam na superdietę jaką zaproponowała mamamarcela;-)
 
LUCZYNKA mam dla Ciebie juz skan tej diety - tylko podaj mi swój e-mail bo narazie nic od ciebie na priv nie mam.
 
Pocieszę Was - niby 56 kg
przed ciążą 56 kg oznaczało płaski brzuszek - bez przesadyzmów oczywiście, ale to co mam teraz? brr.. niby waga ta sama, ale brzuch mam zwisający i wyglądam jakbym w ciąży znowu była :-D Jak miałam więcej ciałka to przynajmniej proporcje dobre były. I nawet chyba to ciałko zdążyłam polubić i teraz trochę sie czuję jak taki kijek od miotły :laugh2:
 
Ja przed zajściem w ciąże ważyłam 48 kg. W ciąży przytyłam prawie 20 a teraz waże 55kg. O wagę się nie martwię bo dobrze mi z tym dodatkowym ciałkiem tylko gorzej z rozstępami. Z tym się już nic nie da zrobić!
 
reklama
A u mnie chyba w końcu zaskutkował post słodyczowy,tzn. jem słodycze tylko w niedziele, i dziś.....kolejne 2 kilosiki uciekły;-) zbliżam się powoli do wagi z przed pierwszej ciąży:-) :-) :-) ;-)
 
Do góry