reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

MaMAOLI-czytalam i sprawdzialm na sobie- stresy nie sprzyjaja chudnieciu natomiasat relaks jak najbardziej. kiedy jest sie z siebie zadowolonym i nie mysli sie o chudnieciu to szybciej sie spala:) Wiec glowa do gory i wiecej usmiechu zycze :)
 
reklama
Aniam pisze:
MaMAOLI-czytalam i sprawdzialm na sobie- stresy nie sprzyjaja chudnieciu natomiasat relaks jak najbardziej. kiedy jest sie z siebie zadowolonym i nie mysli sie o chudnieciu to szybciej sie spala:) Wiec glowa do gory i wiecej usmiechu zycze :)

dzięki Aniam
fakt, po pierwszym dziecku w ogóle sie nie zastanawiałam czy chudnę czy nie i sama waga spadła niewiem kiedy
teraz chyba za bardzo się tym przejmuję ::)
 
ja od trzech dni wchodzę we wszystkie przedciążowe ciuchy...nie muszę chyba mówić jak bardzo się cieszę LD
 
A ja sie ponownie biore za siebie, bo przez to siedzenie w bloku sie rozpaslam. Chyba zaczne stosowac polecana tu metode Zryj Polowe- jak mi sie uda-bo mam apetyt ze ho ho
 
wczoraj spotkalam dwoch kumli-po prostu zachwycali sie ad moja figora ;D achhhhhhhhhhh uroslkam w oczach

ino ta oponka ::)
 
A mnie dziś mężuś pocieszył...stwierdził, że mój brzuszek to skóra a nie tłuszczyk ;D jak obstawiałam. Ale i tak trzeba się wziąść za siebie kolejny raz ::) ::) ::) ...ale teraz się boję, bo kręgosłup pobolewa :(
 
anian pisze:
A mnie dziś mężuś pocieszył...stwierdził, że mój brzuszek to skóra a nie tłuszczyk  ;D jak obstawiałam. Ale i tak trzeba się wziąść za siebie kolejny raz  ::) ::) ::) ...ale teraz się boję, bo kręgosłup pobolewa :(

ćwiczenia wzocnia Twój kręgosłup - tylko nie ćwicz na razie z dużym ocbiążeniem
 
reklama
Do góry