reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zrzucamy kilogramy

ja już dochodze do siebie. Cieszę się, że nie jestem szkieletorem, a skóra coraz jędrniejsza. Robię peelingi i jest super :)
 
reklama
u mnie do wagi sprze ciazy jeszcze 9 kilo musze sie zmusić do brzuszków gram juz z kolezanka w tenisa conajmniej dwa trzy razy w tygodniu
 
kasiula tenis to super sprawa i przyjemne i wypocic sie mozna jak trzeba pozdrawiam.

Mam pytanie czy ktoras z was dziewczyny urzywala tego pasa sauna ... chcialam zapytac czy to dziala i czy naprawde sa takie efekty jak zachwalaja w reklamach. :)
 
moj maz kupił sobie taki pas
ja uzywałam go moze ze dwa razy wiec nie moge stwierdzic czy dziala
grzać grzeje
 
azik nie jestes sama ja wlasnie siedze przy kompie z kawka i paczka ciasteczek w czekoladzie ;D ale przeciez troche przyjemnosci nam sie nalezy ;)
 
a ja ilekroć przechodzę koło lustra to chce mi się wyc z rozpaczy
że jestem posiadaczką koszmarnego brzucha
niczym bohaterki programu " chce być piękna"..

wydawało mi się że waga bedzie sama leciała w dół jak po pierwszej ciąży a tu niestety..
czasem o tym zapominam, pocieszam się myslami, że to nie takie straszne, że najważniejsze że mam zdrowe dzieci itd.
tylko jeszcze ten gorąc ... wciskam sie z trudem w jedne krótkie spodenki :mad:
wszystkie bluzeczki za krótkie bo biust wielki :( koszmarny widok stanowie....
 
reklama
mamooli daj sobie troche czasu na te zbedne kilogramy :) stresowanie i zadreczanie sie nic nie pomoze,ciesz sie zdrowymi dzieciaczkami :) to teraz najwazniejsze :)
podobno ida juz burze i ochlodzenie to bedzie czym oddychac ;)
 
Do góry