reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
Wiem wiem ze Ksiula karmi butla. Tylko ze po tej diecie energii brak. A Emilke trzeba nosic :) Potem trzeba naprawde powoli stopniowo wprowadzac nowe pokarmy i nie rzucac się na zarcie. Trzeba miec duzo silnej woli. Juz same przetrwanie tej diety to big sukces, wiec Kasiula trzymaj się i oby Cie ominęlo to co mnie nie ominęło :) Jak się chce to wszysto można
 
Kasiula, podziwiam, że potrafisz się dostosowac do tej diety. Mnie by wykończył już pierwszy dzien ;D
 
dziewczyny ja siebie tez podziwiam nigdy nie milam silnej woli a udalo mi sie przetrwac ta diete stracłam 6 kilo
ale potwierdzam wasze opinie ta dieta bardzo osłabia
teraz ŻP ;D tego co kiedys i mam w planie dalej powoli juz tracic zbednie kiloski
 
No to super, Kasiula, tylko uważaj, żebyś się w jakieś choróbsko nie wpakowała przy tym odchudzaniu!
 
Ja tez stosowalam te diete i do tego pilam te herbatki co reklamuja te trzy fazy w dwa tygodnie zrzucilam az nie mozliwe 10 kilo ale musze sie przyznac ze jeszcze do tego kregoslup mi wysiadl i chorubsko robi swoje. Dziewczyny uwazajcie na kregoslup przy dzieciach wysiada mnie na szczescie ominela operacja ale moja sasiadka taka przeszla i podobno nic ciekawego. :(
 
a mi jeszcze zostały 3 kg...nie jest źle,ale chciałabym odzyskać swoją przedciążową figurę i super jędrną skórę,ale to chyba niewykonalne...
 
reklama
Do góry