reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

a ja byłam we wtorek u siebie w pracy i dziewczyny powitały mnie tekstem: o Boże ! jaka ty chuda jesteś, jakbyś nigdy nie rodziła - och jak to miło czasami kłamstwo usłyszeć ;);D ;D
 
reklama
Ja z waga problemów nie mam ale ćwiczyć nie zaszkodzi. Rozpoczełam dzis 6 Weidera zobaczymy czy wytrwam
 
Ja ostatnio wpadłam na chwilkę do pracy z mężem (pracujemy w tym samym miejscu) i jedna z koleżanek wywaliła do mnie takim tekstem: "Kasia, ale Ty ...(tu chwilka zawahania)... ładnie wyglądasz." - tylko, że brzmiało to "Dziwne, bo przecież ciąża i dziecko pobrzydzają". Popatrzyłam się tylko na nią i podniosłam brwi... stwierdziłam, że nie komentuję, bo nie chcę się denerwować... Ale następnym razem jak ktoś mi tak walnie, to odpowiem!
 
Milla pisze:
Ja z waga problemów nie mam ale ćwiczyć nie zaszkodzi. Rozpoczełam dzis 6 Weidera zobaczymy czy wytrwam

po kolejnych podejściach (zawsze mi coś przeszkadza ;) żeby ćwiczyć regularnie) jestem po 7 dniu ćwiczeń :D
 
catherinka pisze:
Ja ostatnio wpadłam na chwilkę do pracy z mężem (pracujemy w tym samym miejscu) i jedna z koleżanek wywaliła do mnie takim tekstem: "Kasia, ale Ty ...(tu chwilka zawahania)... ładnie wyglądasz." - tylko, że brzmiało to "Dziwne, bo przecież ciąża i dziecko pobrzydzają". Popatrzyłam się tylko na nią i podniosłam brwi... stwierdziłam, że nie komentuję, bo nie chcę się denerwować... Ale następnym razem jak ktoś mi tak walnie, to odpowiem!

takie zachowanie u ludzi jest wprost zadziwiwjące, czy oni oczekują po kobiecie, która urodziła dziecko, że będzie wyglądała jak niedomyty, sfrustrowany wieloryb????
 
Dokałdnie Fionka! , ja akurat pierwszy raz się spotkałam z takim tekstem na żywo, wcześniej znałam tylko opowieści jeszcze ciążowych dziewczyn z bb i teraz wiem jakie to wkurzające...
 
Może zdziwiła się ze tak ładnie wygladasz bo być moze ona ( nie wiem czy ma dziecko) wygladała rzeczywiscie jak wieloryb i do tego nie domyty. Hihi.

Anian u mnie drugi dzien. Jeszcze "tylko" czterdziesci. Ale jest motywacja. Lato, plaza......... oby tylko ladne lato bylo.
 
reklama
u mnie +3kg ale brzuch dzięki brzuszkom płaski już powoli mięśnie widać jednak w udach trochę zostało ale nikt poza mną tego podobno nie widzi

objetośćiową wszędzie mniej poza biustem ::)
 
Do góry