reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostałam mamusią kiedy miałam lat...

reklama
witam wszystkie mamusie :) ja miałam 18 lat i 10 mies równo kiedy moja Zosia się urodziła :) 4 października skończyła roczek :) jak czytam wasze posty odnośnie szpitali to aż nie mogę uwierzyć ... u mnie nie było tak drastycznie jak u niektórych z was ale kiedy pojechałam do szpitala w 37 tyg bo miałam skurcze to usłyszłam od lekarza że pan bóg przewidział dla kobiet 40 tyg ciąży i tyle mamy chodzić ... na szczęście to były tylko przepowiadajace jak się potem okazało ... niestety w dzisiejszych czasach jak nie zapłacisz to nie będziesz miała sympatycznych ludzi wokół siebie NIESTETY ja na szczęście miałam swoją położną i dobrze wspominam swój poród mój wtedy już maż był ze mną cały czas mimo iż całą ciąże się zarzekał że nie będzie to jak przyszło co do czego spisał się na medal :)...
 
reklama
witam
ja jak urodziłam pierwszą córkę miałam 17 lat 8 miesięcy. szpital wspominam bardzo dobrze, i wiem że miałam w tym duże szczęście. Teraz, jak urodzę drugie dziecko będę miała 24 lata i 8 miesięcy bo termin mam na ten sam dzień co z córą :) Każdej młodej mamie życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celów bo tak wczesne macierzyństwo jak w wieku 17 lat absolutnie niczego nie przekreśla i śmiało mogę powiedzieć żę fajnie jest tak wiele osiągnąć w tak młodym wieku! Pozdrawiam!
 
Do góry