reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl i ciąża

reklama
Cykl na tabletkach ma 28 dni. Tabletki placebo też się w cykl wliczają.
Najczęściej jest albo jest 21+7placebo, albo 24 +4placebo.

A konsultować z ginem ten czas przyjmowania luteiny czy bierzesz ją wedle własnego uznania.
 
Trochę niestandardowo bierzesz tą luteinę. Jak bardzo miałaś te cykle nieregularne? I chcesz je luteina skrócić czy wydłużyć?
 
Nie, na tabletkach jest cykl 28 dni.
Są tabletki gdzie jest ich 28 a są gdzie jest ich 21 przy obu przerwa na krwawienie
Każdy pierwszy dzień okresu to nowy cykl
Cykl na tabletkach ma 28 dni. Tabletki placebo też się w cykl wliczają.
Najczęściej jest albo jest 21+7placebo, albo 24 +4placebo.

A konsultować z ginem ten czas przyjmowania luteiny czy bierzesz ją wedle własnego uznania.
blister ma 21 tabletek później ,7 dni krwawienia czyli jest to cykl 28 dniowy tak?
Wybaczcie patrzę według aplikacji na czas cykli
Luteinę kończę brać zazwyczaj w 21-22dniu cyklu później mam krwawienie 6-7dni . Czyli 28 dniowy cykl mam? Bo pisze że pierwszy dzień okresu to nowy i pierwszy dzień cyklu
Przepraszam dziewczyny jestem kumata ale ostatnio za dużo stresu mam czasami nie umiem nic ogarnąć😔😔😔 ;/
Konsultowałam powinnam brać rzeczywiście 3 a nie 4.
Jednakże Zażywam według ulotki z opakowania
I tak co miesiąc
 
Trochę niestandardowo bierzesz tą luteinę. Jak bardzo miałaś te cykle nieregularne? I chcesz je luteina skrócić czy wydłużyć?
Według ulotki teraz ostatnio brałam
Miałam bardzo nieregularne co ponad miesiąc
Tak z innej beczki Od początku roku z miesięcznymi odstępami miałam w rodzinie 4 pogrzeby może to było spowodowane stresem bo bardzo ciężko mi do teraz i ciągły stres bez wsparcia.
Wyregulować chcę i mam przez luteinę teraz idealnie regularne 😳
 
reklama
Cykl liczysz od pierwszego dnia @ aż do dzień przed kolejna @. Czas krwawienia miesięcznego wlicza się do cyklu.

Ja Ci radzę - pójdź do lekarza, który dobierze Ci dawkowanie, bo możesz zrobić sobie dużo szkody.
 

Podobne tematy

Do góry