reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

Margot i inne dziewczyny które wysyłają paczki do Ani piszcie tutaj co posłałyście bedziemy wiedzialy co juz ma a co by sie jeszce przydalo

OK. Moja paczka już spakowana, i będzie dziś na pewno wysłana, zawiera
- koszulę nocną do karmienia
-crocsy roz. 37 i japonki rozm. 38, mam nadzieje, ze ktores beda pasowac na Anie
- śpiworek dla maluszka, prześcieradełko, kocyk i jakieś inne pojedyncze sztuki pościelowe
-torbe do szpitala
- 2 biustonosze dla karmiacej
- kombinezon dla chłopczyka na jesień/zimę rozm 98/104 (ale dość cienki, więc jak macie cieplejsze, to na pewno się jeszcze przydadzą)
- sandalki dla dziecka rozm. 21
-kaloszki ocieplane rozm. 22/23
- proszek do prania
-szampon
-mydelka
-witaminy dla ciezarnych i karmiacych
-mala paczka pieluszek newborn

Plus trochę drobiazgów różnych typu grzechotki i małe zabaweczki dla starszych, ubranka dla maluszka i w rozmiarze 86-92, ale to naprawdę tylko kilka sztuk, więc nie ma co wymieniać, naprawdę jak będziecie miały coś do wysłania jeśli chodzi o ciuszki to na pewno Ania nie będzie tym przytłoczona.
 
reklama
Moja teściowa ma jaskrę i zawsze brała tabletki anty na uregulowanie cyklu no i teraz bierze na menopauzę.....też przecież hormonalne.[/FONT]

Dziewczyny, ale jaskra jaskrze nierówna i każdy organizm trochę inny, rozumiem, że tu największym problemem jest to ciśnienie wewnątrzgałkowe (choć za wiele nie wiem o jaskrze), więc pewnie zależy to od konkretnego przypadku, dla jednej takie tabsy mogą być jakims tam niewielkim ryzykiem, dla innej wielkim niebezpieczeństwem... No i lekarze też są różni, jedni bardziej wyluzowani, inni wolą dmuchać na zimne. Każdy musi się kierować zaleceniami tego lekarza, do którego ma zaufanie i który zna dobrze przypadek danej osoby. Nie ma sensu tego porównywać.
 
No ja przylaczam sie do pytania Noel co maja prezerwatywy do jaskry? co tez rozne srodki plemnikobojcze nie zawierajace ani grama hormonów.
 
ja popatrze jak bede juz w Pl moze moja siostra ma reczniczek dla maluszka i ubranka dla starszych , a dla maluszka napewno cos znajde jeszce i dokupie jeszcze jedna paczke pieluch ale mysle ze to po newborn bo jak Margot wyslala te malusie a one ponoc na dlugo nie starczaja to kupie wieksze ,zapakuje tez husteczki do pupci, mydelko,moge wyslac kombinezonik ale on jest 0-3 to bedzie za maly chyba no i różowy on jest ale Ania pisze że spodziewa sie córeczki więc ok jak cosik ale zobacze jeszcze raz jego rozmiarek,
Ania a Ty jak myslisz co ci jeszcze z ubranek dla malucha na poczatek trzeba?? bodów masz sporo to pamiętam a reszty nie:)
 
rozmiar najmniejszy mam 56 i na62 pare wiec lepiej juz wiekszych bo po co malutkich tyle zbierac :) i tak sie bardzoi cieszę z waszej pomocy :-) dziewczyny kochane jesteście
a tak to jeszcze potrzebny jakis rożek bo po moich chłopcach sie nie nadaje
i cosik na wyjscie ze szpitala dla małej
wózeczek może kiedys sobie zafunduję ale nie prędko bo musze kupić dzieciakom jakieś spanie bo nie bedziemy spali wszyscy na jednym łózku
 
Aniu ja odłożyłam trochę większych rzeczy rozmiary od 3 do nawet 9 miesięcy po mojej córce - nie jest tego dużo, ale są body na długi i krótki rękawa, pajacyki, bluzeczki na długi rękaw, są takie spodnie wełniane na szelkach, o ile dobrze pamiętam to jakiś sweterek też się tam znalazł. Jeszcze dzisiaj poszukam kombinezonu - mam bardzo fajny bez nóżek rozmiar 74 więc powinien być w sam raz na jesień zimę.

Proszę wyślij mi pw adres do wysyłki.
Kosmetyków żadnych nie mam - ale może po wypłacie uda mi się coś kupić.
Mam też dwie pieluchy flanelowe, tetrowych Ci nie proponuję bo są poplamione po zupkach owocach. Jeżeli chcesz te flanelowe to też proszę napisz
 
reklama
dokupie jeszcze jedna paczke pieluch ale mysle ze to po newborn bo jak Margot wyslala te malusie a one ponoc na dlugo nie starczaja to kupie wieksze

Tak, kupiłam newborny, ale małą paczuszkę, tam jest 27 sztuk. Z rzeczy higienicznych to kupiłam proszek do prania dla niemowlaków, ale też nieduży 1,9 kg, płyn do mycia ciała i włosów noworodków. I dla Ani też szampon i mydełka.
 
Do góry