reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

Aniu ja rożka nie mam ale mam dwa małe dziecięce kocyki których używałam właśnie jako rożków.Mogę Co przesłać za koszty wysyłki,bo w tej chwili też krucho u mnie z pieniążkami.
 
reklama
Aniu paczka już spakowana, a w niej:
- kombinezon zimowy - nie znalazlam tego bez nóżek wiec jest tradycyjny, ciepły zimowy rozmiar 74.
- 3 czapeczki - rozmiary różne
- 5 par spodni - rozmiary od 68 w górę
- 8 sztuk bodziaków na krótki rękaw - rozmiary od 3 miesiąca w górę
- 10 sztuk bodziaków na długi rękaw - rozmiary od 3 miesiąca w górę
- 3 pajacyki - też od 3 miesiąca (jeden ma pod światło plamy po oliwce- nie mogę tego doprac)
- 4 bluzki na długi rekaw (dwie są większe, więc może będą na chłopców)
- 1 rampers
- 7 par rajstopek - i tutaj masz różne rozmiary od 56 do 74 (są cienkie i jest kilka par takich grubych zimowych)
- 6 par skarpetek

nic więcej mi się nie zmiesciło do kartonu - postaram się to wysłać jutro - jak mi się nie uda to w poniedziałek.

Pieluchy flanelowe, sweterek, krem na każdą pogodę (używany) - postaram się zapakować w dużą kopertę i też wyślę.
 
a czy ja napisłam ze nie moge używac prezerwatyw ze wzgledu na jaskre ??!! raczej nie napisałam
poprostu nie moge używac i tyle !!!
i nikomu nic do tego

a co do srodków anty
to mi gin jak i równiez 2 okulistow zakazało używac np tabletek anty
lekarzem nie jestem ale jednak 3 opinie takie same (3 lekarzy w róznych miastach nieznajacych sie ) to chyba cos znaczy ?!!
wiec ja ufam lekarzom

jak nie wolno to nie wolno
koniec dyskusji
 
szkoda, bo wyslac taki wozek to nie jest taki az duzy problem ja juz kiedys wysylalam tylko wysylke trzeba bylo pokryc, no, ale nic szkoda, jak nie to nie
 
reklama
Do góry