reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

a czy ja napisłam ze nie moge używac prezerwatyw ze wzgledu na jaskre ??!! raczej nie napisałam
poprostu nie moge używac i tyle !!!
i nikomu nic do tego

a co do srodków anty
to mi gin jak i równiez 2 okulistow zakazało używac np tabletek anty
lekarzem nie jestem ale jednak 3 opinie takie same (3 lekarzy w róznych miastach nieznajacych sie ) to chyba cos znaczy ?!!
wiec ja ufam lekarzom

jak nie wolno to nie wolno
koniec dyskusji

ale Ty sama tą dyskusje zaczełas..wiec nie rozumiem czemu sie tak oburzasz?
 
reklama
jutro lub pojutrze wyślę paczkę. Zobacz co ci sie przyda co nie, napisz później co jeszcze ci brakuje, co by sie przydało, to poszukam w miarę jak będę miała możliwość:sorry2:
 
przepraszam za opóźnienia, ale mąż i syn znowu sie rozchorowali i nie mam jak na poczte wyjść. Paczka już spakowana, wiec moze mama mi wyśle w poniedziałek
 
reklama
wysłałam paczkę dzisiaj - Aniu napisz jak do Ciebie dotrze. jeżeli jakieś rzeczy nie będa ci się podobaly to jej oddaj komuś kto będzie potrzebowal
 
Do góry