reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

ja dzieciństwa nie miałam najlepszego moi rodzice pili potem wylondowałam na jakiś czas w dd
bende robiła wszystko aby moje dzieci mieli dobrze a wole poprosić jak ukraść bo chyba to gorzej :(
 
reklama
Noel Jeżeli ktoś jest przeciwnikiem antykoncepcji z powodu wiary to niech potem nie narzeka, że nie ma z czego utrzymać dzieci.

Poczulam sie jakbys to adresowala do mnie, ja antykoncepcji nie stosuje, tylko naturalne metody i jakos mam jedno dziecko i to w planowanym przez siebie terminie.

maziajka
MARTUSIA z powodu wiary mowiśz,a czy wiara nie zakazuje też seksu przedmałzeńskiego? no zastanów sie co piszesz

A kto powiedział, że ja uprawiałam seks przed ślubem??
 
Ostatnia edycja:
martusia moje stwierdzenie bylo do sytuacji Anki...bo raczej wiara nie przeszkadzalaby jej w antykoncepcji skoro nie ma slubu.
 
Ania musisz nie masz innego wyjscia.A co do paczki postaram sie w przyszlym tygodniu teraz mam zbyt duzo na glowie,beda i klapki i moze jeszcze baletki jak je znajde.
 
Oooj,juz nie badzmy tacy dobrzy i litosciwi,bez przesady...
Na nikim sie nie wyzywam,ani radosci mi to nie sprawia.Niestety ale raz sklamala,a mi to wystarczy zeby osobie juz nie wierzyc.A wyrazac swoja opinie moge kiedy chce.
 
Bo to jest tak ,że wiara nie pozwala stosowac srodków anty,ale kościół się wypnie jak dziecko będzie głodne.Tabletki nie każde można używac ,ja jestem skazana na Yasmin i są jak dla mnie diabelnie drogie.Nie wykupuję ,żeby normalnie mógł człowiek jak człowiek funkcjonować stosujemy metodę wczesniejszej wysiadki,dla innych bardzo ryzykowne,dla mnie nie,bo zajście w ciazę u mnie graniczy z cudem.
Pytałaś ile mam dzieci ,mam 2 córki,wszystkie poczęte w dobrych czasach,mąż pracował za granicą.Teraz tokiem myslenia niektórych pań,powinnam je oddać do rodziny zastępczej bo jest nie za fajnie :)No bo chyba nikt mi nie powie ze 16 lat temu powinnam była przewidziec jak będzie teraz wyglądało moje zycie.Nie można popadać w skrajność.
Aniu moja znajoma kupuje tabletki po 21 zł ,wiem ze sa i tańsze.Używajac ich będziesz miała święty spokój, bo bez stresów ,nerwów ze moze znów ....
 
reklama
Bo to jest tak ,że wiara nie pozwala stosowac srodków anty,ale kościół się wypnie jak dziecko będzie głodne.Tabletki nie każde można używac ,ja jestem skazana na Yasmin i są jak dla mnie diabelnie drogie.Nie wykupuję ,żeby normalnie mógł człowiek jak człowiek funkcjonować stosujemy metodę wczesniejszej wysiadki,dla innych bardzo ryzykowne,dla mnie nie,bo zajście w ciazę u mnie graniczy z cudem.
Pytałaś ile mam dzieci ,mam 2 córki,wszystkie poczęte w dobrych czasach,mąż pracował za granicą.Teraz tokiem myslenia niektórych pań,powinnam je oddać do rodziny zastępczej bo jest nie za fajnie :)No bo chyba nikt mi nie powie ze 16 lat temu powinnam była przewidziec jak będzie teraz wyglądało moje zycie.Nie można popadać w skrajność.
Aniu moja znajoma kupuje tabletki po 21 zł ,wiem ze sa i tańsze.Używajac ich będziesz miała święty spokój, bo bez stresów ,nerwów ze moze znów ....

Po drugiej ciąży kupowałam tabletki to kosztowały ponad 40zł bo karmiłam małego
 
Do góry