reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny a ja wysuwam taką propozycję ;-)
Co Wy na to gdyby każda z nas wysłała swoje zdjęcia (ze swego aparatu) do jednej z dziewczyn - np do anineczki czy kamci, i potem one bezpośrednio do każdej z nas będą wysyłać te same pliki z tymi samymi zdjęciami? :tak:
Bo jak będzie "każda każdej" to się harmider zrobi :sorry:

 
Lubiczanko tak doszlo,dzieki wielkie...
ja wcyoraj powysylalam ale nie mam odpowiedzi czy podochodzily:sorry2:
Didi a tobie na gg pisalam dwa razy i tez cisza...:sorry2:
Anineczko tobie zaraz wzsle:-)
 
Asienko Tobie nie,bo nie mam cie na zdjeciach...wlasciwie to na jednzm ale tylem stoisz....albo bokiem....
 
Ewelcia-o ja Cię kręcę-a zawsze jak fotę wysyłam to mi się ładuje po kilkanaście minut...a tu autentycznie wcisnęłam wyślij i śmig:)))))
 
reklama
hejka

Mamy już styczeń wieć może pomyślimy o kolejnym Zlociku :tak: jeśli są chętne oczywiście...no i gdyby sie odbył to będzie mój ostatni już :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry