reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzieki dziewczyny za mile spotkanko. Zuzia w samochodzie sie obudzila na dobre i rozgadala, pozniej troche przysnela a w domu zasnela dopiero okolo 22 ale cos jeczy i poplakuje przez sen.
Ale jak dla niej to za duzo wrazen, tak jakby sie bala ze ja zostawie gdzies i juz w domu to nie moglam odejsc na krok od niej bo placz. Ja sie spieklam jak szalona, no ale jutro wiecej napisze. Buziole i milej, wesolej nocki zycze.
 
reklama
My tez dziekujemy za super spotkanie- nie ma to jakpogadac na zywo:-);-) Asia usnela w samochodzie ale obudzila sie jak na chwile stanelismy, potem szalala w domu do 22.30 a dzis nie spi od 7. Dzieci sie wyskakaly na zamku, jedzenia tyle.......ze caly osrodek mozna by wykarmic. :-D Ja uciekam dzis na urodziny wiec pewnie zajrze wieczorem. Udanej niedzieli wszystkim zycze:tak:
 
Witam
Wpadam podziękować Wam wszystkim za fantastyczne spotkanie-fakt-nie ma to jak na zywo...I mam ogromną nadzieję,że na spotkanie z Wami(niekoniecznie wszystkimi na raz)nie będę musiała czekać do przyszłego roku!!!Super było Was widzieć,co niektóre poznać:)Bawilismy się przednio-a to Wasza zasługa:))))
I za wczorajsze nastroje wieczorne wtajemniczone Panie przepraszam-ach te hormoniska;))))))
PAULETTA-a Tobie Kochana raz jeszcze dzięki za to,że pomyślałaś o mnie-też się wzruszyłam:)))
Margaritta-no ej!!!!!!!DZIĘKI ZA WSZYSTKO:****************
 
Hejka, i ja Wam dziękuję za spotkanie :tak:
Było fajnie ale krótko :zawstydzona/y: Mam nadzieję że w przyszłym roku spotkanie będzie w zachodnich regionach tak by można było na nocleg jechać, bo wiadomo że najlepsze posiadówy to wieczorami ;-)
Wogóle część z Was inaczej sobie wyobrażałam - w sensie że wygląd i cechy charakteru, temperament :-)


A dziś Marcela dopadła biegunka, normalnie lało się z niego :baffled: nie wiem może to wina mięska z grilla, pierwszy raz jadł :dry: Mario poszedł do pracy, a my się kisiliśmy w domku (bo strach było gdziekolwiek wyjść z tym moim obsrańćem):-p
 
Barmanka-no ja nie będę ukrywać,że nie pogadałyśmy sobie-pomijając kwestie kulinarne;)Ale jak to się mówi lepszy rydz niz nic...I tak wydaje mi się,że chyba z każdą choć kilka zdań zamieniłam-w zeszłym roku mi się to nie udało:(
 
Ja chyba ostatnia ale też chciałam wszystkim podziękować:tak:Było wypaśnie:-DJeśli o towarzystwo chodzi,jedzonko,atmosferę,pogodę:tak:Wiara w Polaka wraca po takm spotkanku:tak:Dobrze,że nie należymy do tych Polków,którzy na irlandzkiej ziemi zapomnieli polskiego języka bądź jak to się mówi tylko sobie rzepkę skrobią:tak:
 
Ja co prawda ze wszytskimi dziewczynami nie rozmawialam ale myle ze przy nastepnej okazji sie nadrobi.
A tak wogole tyle nas bylo ze tylko garstke z imion zapamietalam:-D
 
Tichonku ja chyba ostatnia a nie ty:-p

|Mnie rowniez bylo milo was wszytskie spotkac....spotkanko zaliczam do meeeega udanych-bylo poprostu ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzieki!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry