reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
o jaaa. ja tu ostatnio rzadko bywam bo czasu ciągle brakuje :-) no ale może jakoś w końcu się do was dołącze na dobre hehe
no i widzę, że kerry w planie... tak tak... w killarney mieszkałam 4 lata - super!! teraz mieszkam trochę dalej, ale w killarney to jestem przynajmniej raz w tygodniu. ogolnie kerry polecam :-)
 
Didi-problem...domków mało:/bo powiedzmy tacy my weźmiemy np domek nr 4 i zostają 4domki:/
no ale ja głos wstrzymuję,bo w maju mamy eskapadę do Pl i jeszcze nie wiemy kiedy...tak więc na nas nie patrzcie:-(
 
a chcecie na takim zadupiu? no nie wiem jak wyglądają wasze zloty ale wydaje mi się, że ciekawsze miejsce też się znajdzie :-) oczywiście w samym kerry.
 
GosiaB no my właśnie najczęściej się spotykamy na "takim zadupiu":sorry:O to nam właśnie chodzi,żebyśmy mogli pobyc w swoim towarzystwie,pogrillowac,pojeśc,popic,pohałasowac trochę.Nie chcemy,żeby nas ktoś co chwile uciszał,upominał:sorry:Nie spotykamy się też w pobliżu jakiś placów zabaw czy cuś bo wszyscy chcemy posiedziec spokojnie a nie ganiac za dziecmi po huśtawkach:sorry:Parki raczej w rachubę nie wchodzą bo tam nie wolno grillowac:sorry:
Możemy się wybrac za to na przykład na drugi dzień do jakiegoś parku czy figloraju.Ale zakwaterowanie musimy miec w pobliżu spokojnego miejsca,albo jeszcze lepiej jak można pogrillowac na terenie ośrodka.Poza tym noclegi w takich miejscach są tańsze niż w pobliżu jakiś atrakcji:tak:...No mam rację czy nie,zlotowiczki?:-p
Didi fajne Twoje propozycje,widzę,żeś się wzięła z zacięciem do roboty:-D
Ja myślę,że powinnyśmy zrobi na początek listę kto chętny,ile osób,kiedy i czy z noclegiem:tak:

Mnie obojętnie,ale skoro Lubiczanka już wie,że w maju ma wypad do Polski to może jednak czerwiec?...No jakby Ciebie byc nie mogło?Toż Ty i familia Twoja to jeden ze znaków rozpoznawczych naszych zlotów:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tichonku normalnie napisałaś wszystko to,co ja chciałam napisac.
Pierwszy nasz zlot był w hotelu,nie było źle,ale każdy był rozparcelowany na innych piętrach,ciężko było się spotkac,drugi zlot,ten w zeszłym roku był rewelacyjny.
Cottage,prywatny basen i mnóstwo przestrzeni dla dzieci.Wynajęliśmy boucing castle i było bosko.

Ja bez Lubiczanki też nie wyobrażam sobie zlotu :szok::no::no:
Ja zapłakałbym się i mój syn również :confused2:

Po pierwsze trzeba zrobic listę.Czy mam ją umieścic w pierwszym poście w wątku?Tak chyba będzie najprościej.Albo stworzyc nowy wątek,bo to przecież nowy zlot??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry