reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
moj P ma kije do golfa ...jak bedzie gdzie tak aby drior nie zrobic albo bedzie mozna robic dziory to poodija sie pileczke
 
did jakas przyczepke doczep z tylu:-);-)

my wszystko juz wlasciewie naszykowane mamy,tylko jeszcze nie w aucie....mam nadzieje ze sie pomiescimy:cool2::happy2::dry:..........

ciekawa jestesm jaka pogoda jest w Arklow?
w Carlow jest ciepelko....mam nadzieje ze i tam bedzie:)
 
POMOCY!!!!!CZy któraś z Was ma może możliwość kupienia Marlboro goldów?????Bo mi chłop wykituje-PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
 
No ja to chyba dojade na 4 z tempem L , on jeszcze musi zdjęcia dokończyć:/!! Wściekne sie
 
reklama
My tez jednak bedziemy :-) J zamienil sie na zmiany co prawda jedzie jutro do pracy na rano wiec bedziemy gdzies kolo 15-16 mam nadzieje ze kolega J nie zrobi w balona...no i najwazniejsze ze dziewczynki wydobrzaly :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry