reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
oooo wczoraj jeszcze byly...
no następna z pocieszającymi wieściami:(
w dodatku stanęliśmy w korku-jakiś wypadek czy cuś-no już wiem-dziecko zostało na drodze przejechane...tylko,że nie ma innej drogi aby to jakoś ominąć:((((((
 
Ostatnia edycja:
milej posiadówy babole!Ja tez Wam zazdraszczam!!!!!!!!!buuuuuuuuuuuuuuu:-(
 
Hello
Chcialam tylko napisac, ze jest nudno, smutno, nic sie ciekawego nie dzieje, pogoda do D***, caly czas leje i wieje:eek:
A tak powaznie!!!! Jest fajowo, zajebiscie:tak: Wczoraj do pozna gralismy w kalambury!!!:-D
Pogoda... Nie uwierzycie!!! Zrobilo sie bardzo ladnie i cieplutko (tfu tfu, zeby nie zapeszyc):-) A wczoraj padalo.
Czekamy na Was
 
reklama
Dublinianki pojechały i imprezka się pewnie rozkręciła:-D:cool2:, dzięki dziewczyny,:-):-):-) moja Ania zachwycona, z nadmiaru wrażeń usnąć nie może. Jednak zupełnie inaczej się rozmawia, kiedy widzi się kogoś na żywo
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry